HJEM     SÆLG     REGISTRER     LOG IND     HJÆLP     FAQ     GEBYRER     OM OS     KONTAKT
  Bookmark and Share
Medlems område []
Brugernavn
Adgangskode
Kategorier []

Udvalgte Auktioner [ Vis alle ]
» (R583) Danmark godt adressekort kort se foto
(R583) Danmark godt adressekort kort se foto
Start bud: 350,00 DKK
Nuværende bud: -
Slutter: 05 Jun. 2016 13:48:19
» album med stp + postfrisk grønland
album med stp + postfrisk grønland
Start bud: 250,00 DKK
Nuværende bud: -
Slutter: 02 Jun. 2016 22:48:29
» (L3104) Julekort fra Nyborg, godt kort, se foto
(L3104) Julekort fra Nyborg, godt kort, se foto
Start bud: 100,00 DKK
Nuværende bud: -
Slutter: 31 May. 2016 12:34:12
» (U461) Danmark, Postfrisk 4 blok afa nr. 53, afa 1.000,-
(U461) Danmark, Postfrisk 4 blok afa nr. 53, afa 1.000,-
Start bud: 100,00 DKK
Nuværende bud: -
Slutter: 05 Jun. 2016 17:40:50
» (R709) Tysk Rige, Stemplet lot, opsat i farver efter bedste evne, se foto
(R709) Tysk Rige, Stemplet lot, opsat i farver efter bedste evne, se foto
Start bud: 200,00 DKK
Nuværende bud: -
Slutter: 06 Jun. 2016 12:02:40
» (10033) Danmark, afa nr. 10, 16 sk. m/stukkent kant
(10033) Danmark, afa nr. 10, 16 sk. m/stukkent kant
Start bud: 1.300,00 DKK
Nuværende bud: -
Slutter: 02 Jun. 2016 20:44:48
» (A1008) Variant Helsag 35 øre + tiltryk 15 øre mangler liniere
(A1008) Variant Helsag 35 øre + tiltryk 15 øre mangler liniere
Start bud: 200,00 DKK
Nuværende bud: -
» (R584) Danmark Gl.Luftpost sæt på 2 helsagsbreve, sjælden se foto
(R584) Danmark Gl.Luftpost sæt på 2 helsagsbreve, sjælden se foto
Start bud: 1.800,00 DKK
Nuværende bud: -
Nye Auktioner [ Vis alle ]
TYSKLAND STEMPLET
TYSKLAND STEMPLET
Start bud: 8,00 DKK
Nuværende bud: -
Slutter: N/A
TYSKLAND STEMPLET
TYSKLAND STEMPLET
Start bud: 8,00 DKK
Nuværende bud: -
Slutter: N/A
MINIARK FRA CCCP AFA NR. 4607
MINIARK FRA CCCP AFA NR. 4607
Start bud: 5,00 DKK
Nuværende bud: -
Slutter: N/A
POSTFRISK  FIRBLOK.   AFA NR. 797
Start bud: 5,00 DKK
Nuværende bud: -
Slutter: N/A
POSTFRISK  FIRBLOK.   AFA NR. 807
Start bud: 8,00 DKK
Nuværende bud: -
Slutter: N/A
TYSKLAND STEMPLET
TYSKLAND STEMPLET
Start bud: 8,00 DKK
Nuværende bud: -
Slutter: N/A
Populære Auktioner [ Vis alle ]
(12220) Danmark, variant afa 44Y, lille T se foto
Start bud: -
Nuværende bud: 75,00 DKK
Slutter: N/A
(U1243) Danmark, postfrisk lot se foto
Start bud: -
Nuværende bud: 65,00 DKK
Slutter: N/A
(FR52) Frimærkepenge 1 øre, se foto
Start bud: -
Nuværende bud: 45,00 DKK
Slutter: N/A
(L906) Danmark, Helsagskort, Opfrankeret, stemplet
Start bud: -
Nuværende bud: 40,00 DKK
Slutter: N/A
77  FORSKELLIGE DR.MARGRETHE 2 MÆRKER
Start bud: -
Nuværende bud: 30,00 DKK
Slutter: N/A
JULEARK FRA 1960 3  SIDE TAKKET UFOLDET
Start bud: -
Nuværende bud: 20,00 DKK
Slutter: N/A
Slutter Snart [ Vis alle ]
Billede  Resterende tid  Nuværende  Vare titel
MINIARK FRA ENGLAND AFA NR.876POSTFRISK
 2t 0m 55s
 3,00 DKK   MINIARK FRA ENGLAND AFA NR.876POSTFRISK MINIARK FRA ENGLAND AFA NR.876POSTFRISK
MINIARK FRA ENGLAND AFA NR.898  POSTFRISK
 2t 3m 13s
 4,00 DKK   MINIARK FRA ENGLAND AFA NR.898 POSTFRISK MINIARK FRA ENGLAND AFA NR.898  POSTFRISK
MINIARK FRA ENGLAND AFA NR.827   POSTFRISK
 2t 4m 47s
 3,00 DKK   MINIARK FRA ENGLAND AFA NR.827 POSTFRISK MINIARK FRA ENGLAND AFA NR.827   POSTFRISK
SOVONIARMAPPE FRA ENGLAND AFA NR. 1033-36   POSTFRISK
 2t 7m 16s
 8,00 DKK   SOVONIARMAPPE FRA ENGLAND AFA NR. 1033-36 POSTFRISK SOVONIARMAPPE FRA ENGLAND AFA NR. 1033-36   POSTFRISK
SOVONIARMAPPE FRA ENGLAND AFA NR. 868-71   POSTFRISK
 2t 10m 9s
 5,00 DKK   SOVONIARMAPPE FRA ENGLAND AFA NR. 868-71 POSTFRISK SOVONIARMAPPE FRA ENGLAND AFA NR. 868-71   POSTFRISK
BRITISH MINT STAMPS  1979   POSTFRISK
 2t 12m 31s
 25,00 DKK   BRITISH MINT STAMPS 1979 POSTFRISK BRITISH MINT STAMPS  1979   POSTFRISK
Nyheder
24 Mar. 2016
Info til sælgere
18 Mar. 2016
Ny funktion for købere
21 Dec. 2014
INFO til sælgere
Vis alle
HJEM | SÆLG | REGISTRER | LOG IND | HJÆLP | FAQ | GEBYRER | OM OS | KONTAKT | HANDELSREGLER
Copyright ©2014 DanskNetAuktion. Alle rettigheder forbeholdes.
Ved brug af denne side accepteres Dansknetauktion VILKÅR og BETINGELSER og PERSONDATAPOLITIK
Siden hentet på 0.479714 sekunder