HJEM     SÆLG     REGISTRER     LOG IND     HJÆLP     FAQ     GEBYRER     OM OS     KONTAKT

(R340) 1 Postillonark med Noder og variant + 2 ark med variant, se foto
Start bud : 150,00 DKK
Nuværende bud : -
Slutter : 15 Dec. 2019 07:38:09
(L4416) Stjernestempel på Julekort,  se foto
Start bud : 20,00 DKK
Nuværende bud : -
Slutter : 17 Dec. 2019 11:37:29
(12040) Danmark afa nr 160 lux stemplet med variant, se foto
Start bud : 75,00 DKK
Nuværende bud : -
Slutter : 17 Dec. 2019 11:30:58
(12263) AFA nr 54 par med om. vm., se foto
Start bud : 10,00 DKK
Nuværende bud : -
Slutter : 10 Dec. 2019 20:29:42
(13305)  variant afa nr 45ax og 45ay i parstykke  se foto
Start bud : 350,00 DKK
Nuværende bud : -
Slutter : 10 Dec. 2019 19:52:14
(13258) Danmark, variant afa nr 65x farveplet mellem hale og krop  , se foto
Start bud : 25,00 DKK
Nuværende bud : -
Slutter : 16 Dec. 2019 18:13:22
(13256) Danmark, variant afa nr 64 afhøvlet halebue på løve stemplet , se foto
Start bud : 15,00 DKK
Nuværende bud : -
Slutter : 18 Dec. 2019 17:25:09
(L4860) Brevkort, Variant dobb. streg i h. side af randen se foto
Start bud : 75,00 DKK
Nuværende bud : -
Slutter : 18 Dec. 2019 17:43:39
(13148)  variant afa nr 98-79 vandret sammentryk ustemplet, Plet u. M   se foto
Start bud : 175,00 DKK
Nuværende bud : -
Slutter : 14 Dec. 2019 16:49:03
(A1001) Variant Helsag 10 øre med tiltryk, manglæer Fabr.nr. + bagsideaftryk
Start bud : 250,00 DKK
Nuværende bud : -
Slutter : 16 Dec. 2019 17:24:35
Afgræns søgning
Søg på auktion ID
Søgeord
Søg vare titel og beskrivelse
Aktuel Pris
Til
Kategorier   [ Nulstil ]
Valgt: Frimærker > Danmark > Varianter mm.
 » Postfrisk/ustemplet
 » Stemplet
Listnings muligheder
Kun vare med mindstepris
Kun standard auktioner
Auktioner med mere end 1 vare
Kun auktioner med billede
Kun online betaling
Kun almindelig betaling
Se resultat
Beliggenhed
Kategori: Frimærker > Danmark > Varianter mm.

112 varer fundet

Vis:
Vare titel
Bud
Nuværende
Slutter
DK 68 VARIANT DK 68 VARIANT Gentaget auktion DK 68 VARIANT 0 5,00 DKK
2t 59m 0s
(Q036) Variant, afa nr.26 med deform12 forneden i oval mm. (Q036) Variant, afa nr.26 med deform12 forneden i oval mm. Gentaget auktion (Q036) Variant, afa nr.26 med deform12 forneden i oval mm. 0 35,00 DKK
9t 38m 1s
(U058) lot to farvede alle med om. vm. se foto (U058) lot to farvede alle med om. vm. se foto Gentaget auktion (U058) lot to farvede alle med om. vm. se foto 0 40,00 DKK
10t 21m 43s
(U124) Danmark, to farvede lot med varianter., stemplet se foto (U124) Danmark, to farvede lot med varianter., stemplet se foto Gentaget auktion (U124) Danmark, to farvede lot med varianter., stemplet se foto 0 25,00 DKK
10t 21m 43s
(Q077) variant, afa 798x stemplet, se foto (Q077) variant, afa 798x stemplet, se foto Gentaget auktion (Q077) variant, afa 798x stemplet, se foto 0 5,00 DKK
18t 54m 45s
(Q024) variant, afskåret M, postfrisk, se foto (Q024) variant, afskåret M, postfrisk, se foto Gentaget auktion (Q024) variant, afskåret M, postfrisk, se foto 0 20,00 DKK
18t 54m 45s
(12110) Danmark, variant afa nr 290x stemplet  se foto (12110) Danmark, variant afa nr 290x stemplet se foto Gentaget auktion (12110) Danmark, variant afa nr 290x stemplet  se foto 0 20,00 DKK
20t 55m 55s
DK VARIANT DK VARIANT Gentaget auktion DK VARIANT 0 5,00 DKK
1 dag, 3t 33m 58s
(A 838 Danmak postfrisk   Afa 853x-8553y  lux  se foto (A 838 Danmak postfrisk Afa 853x-8553y lux se foto Gentaget auktion (A 838 Danmak postfrisk   Afa 853x-8553y  lux  se foto 0 250,00 DKK
1 dag, 4t 58m 46s
(A 408 Danmak postfrisk   Afa 853x lux  se foto (A 408 Danmak postfrisk Afa 853x lux se foto Gentaget auktion (A 408 Danmak postfrisk   Afa 853x lux  se foto 0 125,00 DKK
1 dag, 5t 2m 16s
Viser Resultater 1 - 10 af 112 Varer pr. side: 10 | 25 | 50 | 100
Side: [ 1 ] 2 3 4 5 ... [>] [>>]
HJEM | SÆLG | REGISTRER | LOG IND | HJÆLP | FAQ | GEBYRER | OM OS | KONTAKT | HANDELSREGLER
Copyright ©2014 DanskNetAuktion. Alle rettigheder forbeholdes.
Ved brug af denne side accepteres Dansknetauktion | Solgt eller gratis | auktioner VILKÅR og BETINGELSER og PERSONDATAPOLITIK
Siden hentet på 0.777628 sekunder