Dansknetauktion.dk - Online auktioner

Auktion, Frimærker, Postkort, Vinyl plader,og meget mere.

(Q696) AFA nr 28B ,se foto

(Q696) AFA nr 28B ,se foto

7,00 DKK
alan1 (12865 )

(Q697) AFA nr 38 ,se foto

(Q697) AFA nr 38 ,se foto

10,00 DKK
alan1 (12865 )

(Q698) AFA nr 38 ,se foto

(Q698) AFA nr 38 ,se foto

10,00 DKK
alan1 (12865 )

(Q699) AFA nr 40 ,se foto

(Q699) AFA nr 40 ,se foto

10,00 DKK
alan1 (12865 )

(Q700) AFA nr 40 ,se foto

(Q700) AFA nr 40 ,se foto

10,00 DKK
alan1 (12865 )

(Q317) afa nr 33 OM.VM., se foto

80,00 DKK
alan1 (12865 )

(Q318) afa nr 43 OM.VM., se foto

5,00 DKK
alan1 (12865 )

(Q701) AFA nr 43 ,se foto

(Q701) AFA nr 43 ,se foto

7,00 DKK
alan1 (12865 )

(Q319) afa nr 36, n.v.hjørne skråt afskåret se foto

20,00 DKK
alan1 (12865 )

(Q702) AFA nr 44 ,se foto

(Q702) AFA nr 44 ,se foto

20,00 DKK
alan1 (12865 )

(Q320) afa nr 80, plet øverst i cirkel omkring 4 se foto

10,00 DKK
alan1 (12865 )

(Q321) afa nr 45 AR sammenhæng se foto

15,00 DKK
alan1 (12865 )

(Q324) Postfrisk afa nr 246x se foto

25,00 DKK
alan1 (12865 )

(Q325) Ustemplet afa nr 42 OM.VM. se foto

5,00 DKK
alan1 (12865 )

(Q327) afa nr 28 tryk 7 se foto

60,00 DKK
alan1 (12865 )

(Q329) DK. afa nr 150 stemplet THOTSHAVN se foto

40,00 DKK
alan1 (12865 )