Udvalgte auktioner
2016 UNC! 5 x 1 KRONE 2016 FRA RULLEN
UNC! 5 x 1 KRONE 2016 FRA RULLEN 1 Krone - Margrethe II 1992 - 2021 Copper-nickel • 3.6 g • ø 20.15 mm KM# 873, Schön# 86
eurodragon (130 )
0 bud
1996D! 2 DM DEUTSCHE MARK FRANZ JOSEF STRAUSS 1996D BEDRE ÅRGANG
TYSKLAND DEUTSCHLAND GERMANY BEDRE ÅR! 2 DEUTSCHE MARK 2 DM 1996D Franz Josef Strauss FLOT TÆT PÅ UNC med møntskær fra rullen. 2 Deutsche Mark (Franz Josef Strau...
eurodragon (130 )
0 bud
5x1996D! 2 DM DEUTSCHE MARK FRANZ JOSEF STRAUSS 1996D BEDRE ÅRGANG
TYSKLAND DEUTSCHLAND GERMANY BEDRE ÅR! 2 DEUTSCHE MARK 2 DM 1996D Franz Josef Strauss FLOT TÆT PÅ UNC med møntskær fra rullen. 2 Deutsche Mark (Franz Josef Strau...
eurodragon (130 )
0 bud
1996F! 2 DM DEUTSCHE MARK FRANZ JOSEF STRAUSS 1996F BEDRE ÅRGANG
TYSKLAND DEUTSCHLAND GERMANY BEDRE ÅR! 2 DEUTSCHE MARK 2 DM 1996F Franz Josef Strauss FLOT TÆT PÅ UNC med møntskær fra rullen. 2 Deutsche Mark (Franz Josef Strau...
eurodragon (130 )
0 bud
5x1996F! 2 DM DEUTSCHE MARK FRANZ JOSEF STRAUSS 1996F BEDRE ÅRGANG
TYSKLAND DEUTSCHLAND GERMANY BEDRE ÅR! 5 x 2 MARK 1996F Franz Josef Strauss FLOT TÆT PÅ UNC med møntskær fra rullen. 2 Deutsche Mark (Franz Josef Strauss), 1990-...
eurodragon (130 )
0 bud
2017 UNC. 3 x 5 KRONE 2017 FRA RULLEN
UNC. 3 x 5 KRONE 2017 FRA RULLEN5 Kroner - Margrethe II 1990-2021 Copper-nickel • 9.2 g • ø 28.5 mm KM# 869, Schön# 88 Porto 14kr.
eurodragon (130 )
0 bud
2017 UNC. 5 KRONE 2017 FRA RULLEN
UNC. 5 KRONE 2017 FRA RULLEN 5 Kroner - Margrethe II 1990-2021 Copper-nickel • 9.2 g • ø 28.5 mm KM# 869, Schön# 88
eurodragon (130 )
0 bud
2017 UNC! 5 x 1 KRONE 2017 FRA RULLEN
UNC! 5 x 1 KRONE 2017 FRA RULLEN 1 Krone - Margrethe II 1992 - 2021 Copper-nickel • 3.6 g • ø 20.15 mm KM# 873, Schön# 86
eurodragon (130 )
0 bud
NEPAL FLOT 1000 RUPEES 2012 ONE THOUSAND RUPEES Mt. Everest Swayambhunath Stupa Harati Temple p68
NEPAL FLOT 1000 RUPEES 2012 ONE THOUSAND RUPEES Mt. Everest Swayambhunath Stupa Harati Temple p68 Seddel er flot, men den er hæftet Kl. 14 som mange asiatiske pengese...
eurodragon (130 )
0 bud
(3759) Dk. Postfrisk miniblok sælges langt under pålydende se foto
lot
alan1 (17988 )
0 bud
(3762) Dk. Postfrisk miniblok sælges langt under pålydende se foto
lot
alan1 (17988 )
0 bud
(3763) Dk. Postfrisk miniblok sælges langt under pålydende se foto
lot
alan1 (17988 )
0 bud
(3765) Dk. Postfrisk miniblok sælges langt under pålydende se foto
lot
alan1 (17988 )
0 bud
(3766) Dk. Postfrisk miniblok sælges langt under pålydende se foto
lot
alan1 (17988 )
0 bud
(3767) Dk. Postfrisk miniblok sælges langt under pålydende se foto
lot
alan1 (17988 )
0 bud
(3768) Dk. Postfrisk miniblok sælges langt under pålydende se foto
lot
alan1 (17988 )
0 bud
(3769) Dk. Postfrisk miniblok sælges langt under pålydende se foto
lot
alan1 (17988 )
0 bud
4 par Denim jeans str. 120 m. ekstra livvidde
Kvalitets jeans med stræk. Smarte cowboyjeans med ekstra stor livvidde. I rigtig lækker stretch kvalitet Regulerbar elastik i taljen. Ma...
TøjBoden (2 )
0 bud
4 par Denim jeans str. 160 m. ekstra livvidde
Jeans med stræk. Smarte cowboyjeans til store drenge. I rigtig lækker stretch kvalitet Regulerbar elastik i taljen. Max. livvidde 89-93 ...
TøjBoden (2 )
0 bud
(Q526) Reklamemærke, afa nr 31, stemplet se foto
(Q526) Reklamemærke, afa nr 31, stemplet se foto
alan1 (17988 )
0 bud
(Q518) Reklamemærke, afa nr 42, stemplet se foto
(Q518) Reklamemærke, afa nr 42, stemplet se foto
alan1 (17988 )
0 bud
(Q546) 16 Sk., afa nr 10 stemplet se foto
(Q546) 16 Sk., afa nr 10 stemplet se foto
alan1 (17988 )
0 bud
(Q273) Danmark variant afa nr 44 øje i h. løve flot parstykke stemplet se foto
lot
alan1 (17988 )
0 bud