Dansknetauktion.dk - Online auktioner

Auktion, Frimærker, Postkort, Vinyl plader,og meget mere.

JULEARK GRØNLAND UFOLDET 1979

JUL SE TAKNING

5,00 DKK
pstub (1816 )

SCHWEIZ AFA NR. 145

POSTFRISK HENGSLET

155,00 DKK
pstub (1816 )

SCHWEIZ 3 GODE MÆRKER

D

60,00 DKK
pstub (1816 )

SVERIGE BLOKKE MED FLAG PÅ

DER ER NOGET BRUNDT PÅ 6 BLOKKEN ELLERS ER DE POSTFRISKE

10,00 DKK
pstub (1816 )

SVERIGE SORTTRYK

POSTFRISKE

40,00 DKK
pstub (1816 )

SVERIGE 4 FRIMÆARKETS DAG 3 MARS

2 AF DEM ER POSTFRISKE OG TO POSTFRISK HENGSLET

50,00 DKK
pstub (1816 )

FINLAND ÆLDER MÆERKER FRA 1878 AFA PRIS OVER 2500 KR.

10 ÆLDERMÆRKER FRA FINLAND I EN BL. KVALIGTET

175,00 DKK
pstub (1816 )

NORGE AFA NR. 9 STEMPLET

P

100,00 DKK
pstub (1816 )