Fremhævede Produkter

75 vare fundet. Viser resultater 1 til 75
ISLAND AFA NR. 264-71 OG 276-77 OG 297-98

POSTFRISK HENGSLET

150,00 DKK
pstub (3166 )

0 bud  

SYDSLESVIG JULEARK 1949

Har vært foldet JUL  

600,00 DKK
pstub (3166 )

0 bud  

DANMARK BL. MÆRKER

S

100,00 DKK
pstub (3166 )

0 bud  

5 OL. MINIARK FRA KOREA UTAKKET

POSTFRISK HENGSLET

200,00 DKK
pstub (3166 )

0 bud  

ØSTRIG SAMLING POSTFRISK MÆRKER

POSTFRIAK

150,00 DKK
pstub (3166 )

0 bud  

DANMARK JULEARK FRA. 1956 UFOLDET

JULEARK Der har skidtet noget fast for and i det ene hjørne samt et lille hul

135,00 DKK
pstub (3166 )

0 bud  

GASOLIN LIVE I SKANDINAVIEN RØD VINYL

HER ER EN SJÆLDEN LP MED GASOLN RØD VINYL SELVE CORVERT ER LIDT SLIDT ELLER EN FIN LP.

1.800,00 DKK
pstub (3166 )

0 bud  

KIM LARSEN / GASOLIN DOBBEL LP

LP MED KIM LARSEN GASOLIN

900,00 DKK
pstub (3166 )

0 bud  

MEMEL SAMLING

POSTFESKE HENGSLET AFA PRIS OVER 10.000 KR.

750,00 DKK
pstub (3166 )

0 bud  

SERBIEN MINIARK AFA NR. 219-20

MINIARK  POSTFRISK HENGSLET

750,00 DKK
pstub (3166 )

0 bud  

RUSLAND HELARK AFA NR. 1312 a

FOLDET HELARK

275,00 DKK
pstub (3166 )

0 bud  

TYSKLAND AFA NR. 1-13 STEMPLET

245,00 DKK
pstub (3166 )

0 bud  

CCCP MINIARK AFA NR. 986 POSTFRISK

POSTFRISK

175,00 DKK
pstub (3166 )

0 bud  

DANMARK SAMLING FRA AFA NR. 894-1083 NÆSTEN KOMPLET

VIL BLIVE SEND I POSE 

100,00 DKK
pstub (3166 )

0 bud  

(R541) Skibsbrev 1835 se foto

lot

350,00 DKK
alan1 (18041 )

0 bud  

4 par Denim jeans str. 160 m. ekstra livvidde

Jeans med stræk. Smarte cowboyjeans til store drenge. I rigtig lækker stretch kvalitet Regulerbar elastik i taljen. Max. livvidde 89-93 ...

300,00 DKK
TøjBoden (2 )

0 bud  

4 par Denim jeans str. 120 m. ekstra livvidde

Kvalitets jeans med stræk. Smarte cowboyjeans med ekstra stor livvidde. I rigtig lækker stretch kvalitet Regulerbar elastik i taljen. Ma...

300,00 DKK
TøjBoden (2 )

0 bud  

(U883) NY PRIS Posthorn sæt Meget let hængslet katalog værdi ca. 9.000,- se foto

(U883)  Posthorn sæt Meget let hængslet katalog værdi ca. 9.000,- se foto

450,00 DKK
alan1 (18041 )

0 bud  

(U151) Flot Postfrisk sæt 8-16 ,se foto

(U151) Postfrisk sæt 8-16 ,se foto

395,00 DKK
alan1 (18041 )

0 bud  

(U2851) Tyskland afa nr 386-96 Postfrisk sæt se foto

(U2851) Tyskland afa nr 386-96 Postfrisk sæt  se foto

995,00 DKK
alan1 (18041 )

0 bud  

(Q546) 16 Sk., afa nr 10 stemplet se foto

(Q546) 16 Sk., afa nr 10 stemplet  se foto

900,00 DKK
alan1 (18041 )

0 bud  

(U597) flot sæt afa nr. 35-41 stemplet , se foto

(U597) flot sæt afa nr. 35-41 stemplet  , se foto

345,00 DKK
alan1 (18041 )

0 bud  

(U2829) 4 blok postfærge 8a , 2 stk, postfrisk- 2 stk. Ustemplet , se foto

(U2829) 4 blok postfærge 8a , 2 stk, postfrisk- 2 stk. Ustemplet , AFA 8.000,- , se foto

800,00 DKK
alan1 (18041 )

0 bud