Fremhævede Produkter

(Q171) afa nr 33 , om. vm. se foto

75,00 DKK
alan1 (12584 )

(Q639) Norge stemplet afa nr 8, på klip se foto

(Q639) Norge stemplet afa nr 8, se foto

25,00 DKK
alan1 (12584 )

(U635) Hannover Exportmesse 1949, stemplet blok ,se foto

275,00 DKK
alan1 (12584 )

(Q281) AFA nr 4 Ustemplet, se foto

40,00 DKK
alan1 (12584 )

44 vare fundet. Viser resultater 1 til 44
DANMARK AFA NR. 132-43 FIRBLOK

POSTFRISK HENGSLET

125,00 DKK
pstub (1848 )

DANMARK VARIANT AFA NR. 240 OG 242 POSTFRISK

BLÅT PLET TIL VENSTER

70,00 DKK
pstub (1848 )

DANMARK AFA NR. 50 STEMPLET

100,00 DKK
pstub (1848 )

DANMARK AFA NR. 120-21

postfrisk hængslet AFA NR. 121 MANGLER EN TAK

60,00 DKK
pstub (1848 )

BUENOS AIRES POSTFRISKE

OM DE ER FALSKE VED JEG IKE

50,00 DKK
pstub (1848 )

SUET NR 1 STEMPLET 1000 £

200,00 DKK
pstub (1848 )

BOG MED GRØNLAND OG DANMARK

HER ER DER EN BOG MED IVERS STEMPLET MÆRKER FRA DANMARK OG GRØNLAND

75,00 DKK
pstub (1848 )

SCHWEIZ MINIARK AFA NR. 715

POSTFRISK HENGSLET

55,00 DKK
pstub (1848 )

LICHTENSTEIR AFA NR. 148 AFA PRIS 1200 KR

POSTFRISK HENGSLET

145,00 DKK
pstub (1848 )

BERLIN AFA NR. 6 STEMPLET

100,00 DKK
pstub (1848 )

TYSKLAND AFA NR. 1102-03 STEMPLET

STEMPLET

175,00 DKK
pstub (1848 )

4 par Denim jeans str. 160 m. ekstra livvidde

300,00 DKK
TøjBoden (2 )

4 par Denim jeans str. 120 m. ekstra livvidde

300,00 DKK
TøjBoden (2 )

(U883) Posthorn sæt Meget let hængslet katalog værdi ca. 9.000,- se foto

900,00 DKK
alan1 (12584 )

(U151) Flot Postfrisk sæt 8-16 ,se foto

(U151) Postfrisk sæt 8-16 ,se foto

395,00 DKK
alan1 (12584 )

Godt parti frimærkepenge med flere sjældne stykker , se foto

3.200,00 DKK
alan1 (12584 )

(U2851) Tyskland afa nr 386-96 Postfrisk sæt se foto

995,00 DKK
alan1 (12584 )

(Q546) 16 Sk., afa nr 10 stemplet se foto

900,00 DKK
alan1 (12584 )

(U597) flot sæt afa nr. 35-41 stemplet , se foto

345,00 DKK
alan1 (12584 )

(U462) Finland 2 utakket 4 blokke , se foto

(U462)  2 utakket 4 blokke  , se foto

349,00 DKK
alan1 (12584 )

(U521) Godt lot Klokker stemplet , se foto

249,00 DKK
alan1 (12584 )

(U2833) 4 blok postfærge nr.1 Flot stemplet , se foto

480,00 DKK
alan1 (12584 )

(U2829) 4 blok postfærge 8a , 2 stk, postfrisk- 2 stk. Ustemplet , se foto

(U2829) 4 blok postfærge 8a , 2 stk, postfrisk- 2 stk. Ustemplet , AFA 8.000,- , se foto

800,00 DKK
alan1 (12584 )