Fremhævede Produkter

51 vare fundet. Viser resultater 1 til 51
KROATIEN 4 MINIARK UTAKKET POSTFRISKE

POETFRISKE

200,00 DKK
pstub (2109 )

0 bud  

SAMLING LOKALE JULEMÆRKER I EN FIN MAPPE

HER ER DER EN SAMLING MED ENKELMÆRKER MED LOKALE JULEMÆRKER

200,00 DKK
pstub (2109 )

0 bud  

EN LAGERBØRE MED DANMARK POSTFRISK OG STEMPLET MED DET BAGI

HER ER DER 1 PÆNE LAGERBØRE MED DANMARK POSTFRISK OG STEMPLET MÆRKER + LIDT ANDETBLIVER SENDT MED POSTNOR

500,00 DKK
pstub (2109 )

0 bud  

4 LAGERBØRE MED DANMARK POSTFRISK OG STEMPLET

HER ER DER 4 PÆNE LAGERBØRE MED DANMARK POATFRISK OG 99 % RUNSTEMPLET MÆRKER BLIVER SENDT MED POSTNOR

1.500,00 DKK
pstub (2109 )

0 bud  

2 LAGER BØRE MED BERLIN + EN SAMLING POSTFRISK OG STEMPLET

HER ER DER EN RIGTIG FIN STEMPLET SAMLING FRA BERLIN  IKKE KOMPLET  + LAGERBØRE BILDERNE VISER KUN LIDT AF DEN  VIL BLIVE SENDT SOM PAKKE MED POSTNOR

1.250,00 DKK
pstub (2109 )

0 bud  

FINLAND SAMLING

HER ER DER EN RIGTIG FIN STEMPLET SAMLING FRA FINLAND IKKE KOMPLET BILDERNE VISER KUN LIDT AF DEN  VIL BLIVE SENDT SOM PAKKE MED POSTNOR

750,00 DKK
pstub (2109 )

0 bud  

LP. GASOLIN SUPERMIX

LP.

150,00 DKK
pstub (2109 )

0 bud  

CD GASOLIN KILLIN`TIME

CD

150,00 DKK
pstub (2109 )

0 bud  

(R541) Skibsbrev 1835 se foto

lot

350,00 DKK
alan1 (14419 )

0 bud  

DANMARK JULEARK FRA ODDER 1948

HAR VÆRT FOLDET

75,00 DKK
pstub (2109 )

0 bud  

4 par Denim jeans str. 160 m. ekstra livvidde

Jeans med stræk. Smarte cowboyjeans til store drenge. I rigtig lækker stretch kvalitet Regulerbar elastik i taljen. Max. livvidde 89-93 ...

300,00 DKK
TøjBoden (2 )

0 bud  

4 par Denim jeans str. 120 m. ekstra livvidde

Kvalitets jeans med stræk. Smarte cowboyjeans med ekstra stor livvidde. I rigtig lækker stretch kvalitet Regulerbar elastik i taljen. Ma...

300,00 DKK
TøjBoden (2 )

0 bud  

(U883) Posthorn sæt Meget let hængslet katalog værdi ca. 9.000,- se foto

(U883)  Posthorn sæt Meget let hængslet katalog værdi ca. 9.000,- se foto

900,00 DKK
alan1 (14419 )

0 bud  

(U151) Flot Postfrisk sæt 8-16 ,se foto

(U151) Postfrisk sæt 8-16 ,se foto

395,00 DKK
alan1 (14419 )

0 bud  

(U2851) Tyskland afa nr 386-96 Postfrisk sæt se foto

(U2851) Tyskland afa nr 386-96 Postfrisk sæt  se foto

995,00 DKK
alan1 (14419 )

0 bud  

(Q546) 16 Sk., afa nr 10 stemplet se foto

(Q546) 16 Sk., afa nr 10 stemplet  se foto

900,00 DKK
alan1 (14419 )

0 bud  

(U597) flot sæt afa nr. 35-41 stemplet , se foto

(U597) flot sæt afa nr. 35-41 stemplet  , se foto

345,00 DKK
alan1 (14419 )

0 bud  

(U2829) 4 blok postfærge 8a , 2 stk, postfrisk- 2 stk. Ustemplet , se foto

(U2829) 4 blok postfærge 8a , 2 stk, postfrisk- 2 stk. Ustemplet , AFA 8.000,- , se foto

800,00 DKK
alan1 (14419 )

0 bud