Fremhævede Produkter

(U431) England postfrisk lot , se foto

10,00 DKK
alan1 (13083 )

(U572) Spejder Motiv , se foto

5,00 DKK
alan1 (13083 )

(U847) Israel postfrisk blok ,se foto

10,00 DKK
alan1 (13083 )

(U322) Irland stemplet blok , se foto

5,00 DKK
alan1 (13083 )

98 vare fundet. Viser resultater 1 til 80
DANMARK JULEARK FRA ODDER 1948

HAR VÆRT FOLDET

75,00 DKK
pstub (1918 )

DANMARK PARTIG ÆLDERMÆRKER AFA NR. PF 2A OG 4

AFA NR PF 2 A OG 4 POSTFRISK HENGSLET

135,00 DKK
pstub (1918 )

INTERNATIONALE BRIEF LEIPZIG 4-19-1965 MINIARK

MINIARKET ER GÅET LIDT OP

50,00 DKK
pstub (1918 )

SERBIEN BL. MÆRKER AFA NR. 80-83-88-89-90 OG 82A-84A-85A-86A-87A

POSTFRISKE DER ER ET ENKEL MÆRKE SOM IKKE ER POSTFRISK

95,00 DKK
pstub (1918 )

DANMARK BL. ÆLDER MÆRKER AFA PRIS CA. 4000 KR

STEMÅLET POSTFRISKW OG POSTFRISKE  HENGSLET

225,00 DKK
pstub (1918 )

DDR GODT LOT

B

50,00 DKK
pstub (1918 )

GRØNLAND JULEARK 1974 UFOLDET

JULEARK SE TAKNING

75,00 DKK
pstub (1918 )

DANMARK AFA NR. 169-74

postfrisk hengslet

85,00 DKK
pstub (1918 )

DANMARK VARIANT AFA NR. 240 OG 242 POSTFRISK

BLÅT PLET TIL VENSTER

70,00 DKK
pstub (1918 )

DANMARK AFA NR. 50 STEMPLET

100,00 DKK
pstub (1918 )

DANMARK AFA NR. 120-21

postfrisk hængslet AFA NR. 121 MANGLER EN TAK

60,00 DKK
pstub (1918 )

BUENOS AIRES POSTFRISKE

OM DE ER FALSKE VED JEG IKE

50,00 DKK
pstub (1918 )

SUET NR 1 STEMPLET 1000 £

200,00 DKK
pstub (1918 )

BOG MED GRØNLAND OG DANMARK

HER ER DER EN BOG MED IVERS STEMPLET MÆRKER FRA DANMARK OG GRØNLAND

75,00 DKK
pstub (1918 )

SCHWEIZ MINIARK AFA NR. 715

POSTFRISK HENGSLET

55,00 DKK
pstub (1918 )

BERLIN AFA NR. 6 STEMPLET

100,00 DKK
pstub (1918 )

TYSKLAND AFA NR. 1102-03 STEMPLET

STEMPLET

175,00 DKK
pstub (1918 )