Fremhævede Produkter

Udvalgte auktioner

(Q242) afa nr 202 med pragt stempel , se foto

(Q242) afa nr 202 med pragt stempel  , se foto

20,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(U598) Postfrisk lot. , se foto

(U598) Postfrisk lot. , se foto

10,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(U852) Hong Kong miniblok ,se foto

(U852) Hong Kong miniblok ,se foto

10,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(U806) Færøerne postfrisk lot, sælges under ½ pris se foto

(U806) Færøerne postfrisk lot  se foto

45,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

64 vare fundet. Viser resultater 1 til 64
LP. GASOLIN LIVE I SKANDINAVIEN

LP. MED 13 LINJER BAG PÅ DEN SVENSKE UDGAVE COVERT LIDT SLIT

125,00 DKK
pstub (2499 )

0 bud  

DANMARK HÆFTE MED VÅBENTYPER

HÆFTE MED EN DEL MÆRKER I BILDERNE VISER KUN NOGEN AF SIDERNE

100,00 DKK
pstub (2499 )

0 bud  

DANMARK PRØVETRYK UDKAST

PRØVETRYK

100,00 DKK
pstub (2499 )

0 bud  

TYSKLAND AFA NR. 1-13 STEMPLET

255,00 DKK
pstub (2499 )

0 bud  

BERLIN AFA NR. 6 STEMPLET

100,00 DKK
pstub (2499 )

0 bud  

DANMARK SAMLING FRA AFA NR. 894-1083 NÆSTEN KOMPLET

VIL BLIVE SEND I POSE 

100,00 DKK
pstub (2499 )

0 bud  

(R541) Skibsbrev 1835 se foto

lot

350,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

4 par Denim jeans str. 160 m. ekstra livvidde

Jeans med stræk. Smarte cowboyjeans til store drenge. I rigtig lækker stretch kvalitet Regulerbar elastik i taljen. Max. livvidde 89-93 ...

300,00 DKK
TøjBoden (2 )

0 bud  

4 par Denim jeans str. 120 m. ekstra livvidde

Kvalitets jeans med stræk. Smarte cowboyjeans med ekstra stor livvidde. I rigtig lækker stretch kvalitet Regulerbar elastik i taljen. Ma...

300,00 DKK
TøjBoden (2 )

0 bud  

(U883) Posthorn sæt Meget let hængslet katalog værdi ca. 9.000,- se foto

(U883)  Posthorn sæt Meget let hængslet katalog værdi ca. 9.000,- se foto

900,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(U151) Flot Postfrisk sæt 8-16 ,se foto

(U151) Postfrisk sæt 8-16 ,se foto

395,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(U2851) Tyskland afa nr 386-96 Postfrisk sæt se foto

(U2851) Tyskland afa nr 386-96 Postfrisk sæt  se foto

995,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(Q546) 16 Sk., afa nr 10 stemplet se foto

(Q546) 16 Sk., afa nr 10 stemplet  se foto

900,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(U597) flot sæt afa nr. 35-41 stemplet , se foto

(U597) flot sæt afa nr. 35-41 stemplet  , se foto

345,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(U2829) 4 blok postfærge 8a , 2 stk, postfrisk- 2 stk. Ustemplet , se foto

(U2829) 4 blok postfærge 8a , 2 stk, postfrisk- 2 stk. Ustemplet , AFA 8.000,- , se foto

800,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud