Gennemse Produkter in Frimærker

13935 vare fundet. Viser resultater 1 til 80
Miniarkhæfte Danske Småøer 1995.

Flot mappe i perfekt stand.Ved køb af flere numre, kan jeg sende numrene i samme forsendelse. Hvis de holder sig inden for vægtgrænsen.Eller give en Forsendelses pris ...

40,00 DKK
Carner (12 )

0 bud  

Miniarkhæfte Danske Slotte 1994.

Flot mappe i perfekt stand.Ved køb af flere numre, kan jeg sende numrene i samme forsendelse. Hvis de holder sig inden for vægtgrænsen.Eller give en Forsendelses pris ...

40,00 DKK
Carner (12 )

0 bud  

Souvenirmappe Danske Dyr 1994

Flot mappe i perfekt stand.Ved køb af flere numre, kan jeg sende numrene i samme forsendelse. Hvis de holder sig inden for vægtgrænsen.Eller give en Forsendelses pris ...

30,00 DKK
Carner (12 )

0 bud  

Souvenirmappe Danske Slotte 1994.

Flot mappe i perfekt stand.Ved køb af flere numre, kan jeg sende numrene i samme forsendelse. Hvis de holder sig inden for vægtgrænsen.Eller give en Forsendelses pris ...

20,00 DKK
Carner (12 )

0 bud  

Souvenirmappe Sommerfugle 1993.

Flot mappe i perfekt stand.Ved køb af flere numre, kan jeg sende numrene i samme forsendelse. Hvis de holder sig inden for vægtgrænsen.Eller give en Forsendelses pris ...

35,00 DKK
Carner (12 )

0 bud  

Souvenirmappe Nationalmuseet 1992

Flot mappe i perfekt stand.Ved køb af flere numre, kan jeg sende numrene i samme forsendelse. Hvis de holder sig inden for vægtgrænsen.Eller give en Forsendelses pris ...

35,00 DKK
Carner (12 )

0 bud  

Souvenirmappe Lokomotiver 1991.

Flot mappe i perfekt stand.Ved køb af flere numre, kan jeg sende numrene i samme forsendelse. Hvis de holder sig inden for vægtgrænsen.Eller give en Forsendelses pris ...

35,00 DKK
Carner (12 )

0 bud  

Souvenirmappe Dansk Flora 1990.

Flot mappe i perfekt stand.Ved køb af flere numre, kan jeg sende numrene i samme forsendelse. Hvis de holder sig inden for vægtgrænsen.Eller give en Forsendelses pris ...

35,00 DKK
Carner (12 )

0 bud  

Souvenirmappe Flora Danica 1990.

Flot mappe i perfekt stand.Ved køb af flere numre, kan jeg sende numrene i samme forsendelse. Hvis de holder sig inden for vægtgrænsen.Eller give en Forsendelses pris ...

25,00 DKK
Carner (12 )

0 bud  

Souvenirmappe Danske Film 1989

Flot mappe i perfekt stand.Ved køb af flere numre, kan jeg sende numrene i samme forsendelse. Hvis de holder sig inden for vægtgrænsen.Eller give en Forsendelses pris ...

25,00 DKK
Carner (12 )

0 bud  

TYSKE RIGE. BLANDET LOT POSTFRISK/UBRUGT.

35 frimærker,postfrisk eller ubrugt . 883-88 er komplet,2 stk postfr.,resten ubrugt.  4 mærker fra postvæsenets velgørenhedsmærker : #700/703/705 postfriske,697 ubr...

80,00 DKK
3919leh (1 )

0 bud  

TYSKE RIGE. BLANDET LOT POSTFRISK/UBRUGT.

35 frimærker,postfrisk eller ubrugt . 883-88 er komplet,2 stk postfr.,resten ubrugt.  4 mærker fra postvæsenets velgørenhedsmærker : #700/703/705 postfriske,697 ubr...

80,00 DKK
3919leh (1 )

0 bud  

(3624) UPU Bloksæt se foto

lot

25,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(3575) blok sæt se foto

lot

12,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(3650A) miniblok se foto

lot

1,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(3650) miniblok se foto

lot

1,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(4422) miniblok se foto

lot

2,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(4421) miniblok se foto

lot

1,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(4413A) miniblok se foto

lot

1,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(4413) miniblok se foto

lot

5,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(4412A) miniblok se foto

lot

5,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(4411A) miniblok se foto

lot

5,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(4410) miniblok se foto

lot

5,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(4409A) miniblok se foto

lot

1,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(4400A) miniblok se foto

lot

1,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(4399A) miniblok se foto

lot

1,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(4398) miniblok se foto

lot

1,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(4372) miniblok se foto

lot

1,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(4363A) miniblok se foto

lot

1,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(4363) miniblok se foto

lot

1,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(4362) miniblok se foto

lot

1,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(4309) miniblok se foto

lot

5,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(4279) miniark se foto

lot

4,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(4278) miniark se foto

lot

6,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(4255) miniark se foto

lot

6,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(4255) miniark se foto

lot

8,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(4242) miniark se foto

lot

8,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(4245) Stjernetegn se foto

lot

12,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

ISLAND. STEMPLET LOT AFA 35-38

4 pænt stemplet mærker. Alle har hængelsrester .

18,00 DKK
3919leh (1 )

0 bud  

ISLAND. AFA 589 POSTFRISK

Miniark "NORDIA 84"

5,00 DKK
3919leh (1 )

0 bud  

ISLAND. AFA 340 STEMPLET

Mærke uden lim,men med hængselsrest .

8,00 DKK
3919leh (1 )

0 bud  

Danmark. Afa 625a VARIANT. Hafniablok III .

Hafniablok III på fdc-kuvert . Blokken er med VARIANT: streg i "E" i INTERNATIONAL .1 fdc-kuvert med # 624 4-blok1 postkort med # 624 ,stemplet : KøbenhavnV /...

25,00 DKK
3919leh (1 )

0 bud  

Grønland. Afa 382 miniark postfrisk

Miniark udgivet til Hafnia 01 frimærkeudstilling

8,00 DKK
3919leh (1 )

0 bud  

Grønland. THULEMÆRKER /RESTSALG

Ialt 11 Thulemærker fra afa 2-5 . 4 mærker afa 3-4-5 er postfriske. 30 øre blå har lodret Ø-V ved takkekanter 2 papirfolder,måske fra trykkemaskine.7 mærker afa 2-...

10,00 DKK
3919leh (1 )

0 bud  

BERLIN. AFA 404-13 + 448 STEMPLET. FLERE LUXSTEMPLER !

Komplet sæt i serien "propaganda mod ulykker" . 8 mærker er med BERLINstempel . 2 værdier med fuld lim . Alle frimærker fuldtakkede og med pæn til LUXstemp...

10,00 DKK
3919leh (1 )

0 bud  

DANMARK BANEMÆRKER LOLLANDSKE NAKSKOV

ENKEL ER DER NOGET BAG PÅ

35,00 DKK
pstub (2499 )

0 bud  

DANMARK BANEMÆRKER SVJ

S

35,00 DKK
pstub (2499 )

0 bud