Gennemse Produkter in Frimærker > Østeuropa

SERBIEN AFA NR. 101

POSTFRISKE POSTFRISK

75,00 DKK
pstub (2347 )

(U559) postfrisk fly lot. ,se foto

10,00 DKK
alan1 (15164 )

(R1123) Rusland se foto

60,00 DKK
alan1 (15164 )

(U561) postfrisk 4 blok røde kors,se foto

25,00 DKK
alan1 (15164 )

1013 vare fundet. Viser resultater 1 til 80
(R1123) Rusland se foto

60,00 DKK
alan1 (15164 )

TYRKIET MINIARK AFA NR. 486-89 POSTFRISK

POSTFRISK

10,00 DKK
pstub (2347 )

TYRKIET HÆFTE POSTFRISK

10,00 DKK
pstub (2347 )

ALBANIEN MED BLOMSTER AFA NR. 1336-42 STEMPLET

MANGLER AFA NR. 1340

7,00 DKK
pstub (2347 )

RUSLAND MÆRKAT

H

10,00 DKK
pstub (2347 )

CCCP MINIARK AFA NR. 572 POSTFRISK

POSTFRISK DER ER EN LILLE PLET PÅ SOM KAN SES PÅ BILDE NR 2

100,00 DKK
pstub (2347 )

CCCP MINIARK AFA NR. 562-63 POSTFRISK

POSTFRISK

100,00 DKK
pstub (2347 )

CCCP MINIARK AFA NR. 949 POSTFRISK

POSTFRISK

75,00 DKK
pstub (2347 )

CCCP MINIARK AFA NR. 986 POSTFRISK

POSTFRISK

175,00 DKK
pstub (2347 )

RUMÆNIEN SÆT AFA NR. 680-83

POSTFRISK HENGSLET

20,00 DKK
pstub (2347 )

CCCP MINIARK POSTFRISK

8,00 DKK
pstub (2347 )

TYRKIET BL. MÆRKER

10,00 DKK
pstub (2347 )

RUSLAND BL. SMÅ ARK POSTFRISK

VIL BLIVE SENDT I POSE

35,00 DKK
pstub (2347 )

POLEN MINIARK AFA 1935

20,00 DKK
pstub (2347 )

CCCP 3 SÆT POSTFRISK

10,00 DKK
pstub (2347 )