Populære Produkter

Udvalgte auktioner

(U390) USSR, lot div, se foto

(U390) USSR, lot div, se foto

6,00 DKK
alan1 (18041 )

0 bud  

(U424) Motiv tog , se foto

(U424) Motiv tog , se foto

4,00 DKK
alan1 (18041 )

0 bud  

11181 vare fundet. Viser resultater 1 til 80
DDR AFA NR. 120-22 STEMPLET

S

175,00 DKK
pstub (3166 )

0 bud  

4 par Denim jeans str. 120 m. ekstra livvidde

Jeans med stræk. Smarte cowboyjeans til store drenge. I rigtig lækker stretch kvalitet Regulerbar elastik i taljen. Max. livvidde 76-79 ...

300,00 DKK
TøjBoden (2 )

0 bud  

(F1046) FDC se foto

lot

1,00 DKK
alan1 (18041 )

0 bud  

(R847) Perfin, KB, se foto

lot

645,00 DKK
alan1 (18041 )

0 bud  

(Q546) 16 Sk., afa nr 10 stemplet se foto

(Q546) 16 Sk., afa nr 10 stemplet  se foto

900,00 DKK
alan1 (18041 )

0 bud  

RUSLAND HELARK AFA NR. 1312 a

FOLDET HELARK

275,00 DKK
pstub (3166 )

0 bud  

(F1065) FDC se foto

lot

5,00 DKK
alan1 (18041 )

0 bud  

(FDC68) FDC se foto

lot

7,00 DKK
alan1 (18041 )

0 bud  

(FDC033) FDC se foto

lot

5,00 DKK
alan1 (18041 )

0 bud  

DANMARK NYTRYK 1934

P

10,00 DKK
pstub (3166 )

0 bud  

(F433) FDC se foto

lot

6,00 DKK
alan1 (18041 )

0 bud  

DANMARK JULEARK FUGLEBJERG 1985 STEMPLET

JUL af Mads Stage

20,00 DKK
pstub (3166 )

0 bud  

(F995) FDC 4 blok se foto

lot

6,00 DKK
alan1 (18041 )

0 bud  

(F1004) FDC 4 blok se foto

lot

9,00 DKK
alan1 (18041 )

0 bud  

4 par Denim jeans str. 120 m. ekstra livvidde

Kvalitets jeans med stræk. Smarte cowboyjeans med ekstra stor livvidde. I rigtig lækker stretch kvalitet Regulerbar elastik i taljen. Ma...

300,00 DKK
TøjBoden (2 )

0 bud  

(F056) FDC. 4 blok, se foto

lot

10,00 DKK
alan1 (18041 )

0 bud  

JULEKORT FRA 1941

kort

10,00 DKK
pstub (3166 )

0 bud  

JULEKORT FRA 1949 med nisser

kort

50,00 DKK
pstub (3166 )

0 bud  

(F793) FDC se foto

lot

4,00 DKK
alan1 (18041 )

0 bud  

(F1007) FDC se foto

lot

5,00 DKK
alan1 (18041 )

0 bud  

(F1060) FDC 4 blok se foto

lot

8,00 DKK
alan1 (18041 )

0 bud  

(U2829) 4 blok postfærge 8a , 2 stk, postfrisk- 2 stk. Ustemplet , se foto

(U2829) 4 blok postfærge 8a , 2 stk, postfrisk- 2 stk. Ustemplet , AFA 8.000,- , se foto

800,00 DKK
alan1 (18041 )

0 bud  

(U957) Bypost lot se foto

(U957) Bypost lot  se foto

20,00 DKK
alan1 (18041 )

0 bud  

DANMARK JULEARK FUGLEBJERG 2003 UTAKKET STEMPLET

JUL af Mads Stage

25,00 DKK
pstub (3166 )

0 bud  

(F981) FDC 4 blok se foto

lot

12,00 DKK
alan1 (18041 )

0 bud  

(F991) FDC 4 blok se foto

lot

40,00 DKK
alan1 (18041 )

0 bud  

(Q2697) afa nr 327, se foto

lot.

10,00 DKK
alan1 (18041 )

0 bud  

(FDC114) FDC se foto

lot

7,00 DKK
alan1 (18041 )

0 bud  

JULEKORT FRA 1937

kort

15,00 DKK
pstub (3166 )

0 bud  

ISLAND AFA NR. 264-71 OG 276-77 OG 297-98

POSTFRISK HENGSLET

150,00 DKK
pstub (3166 )

0 bud  

JULEHÆFTE 2010 MED 10 MÆRKER

JULEHÆFTE

10,00 DKK
pstub (3166 )

0 bud  

(F646) FDC 4 blok se foto

lot

6,00 DKK
alan1 (18041 )

0 bud  

DANMARK JULEARK FUGLEBJERG 2003 STEMPLET

JUL af Mads Stage

25,00 DKK
pstub (3166 )

0 bud  

DANMARK SAMLING FRA AFA NR. 894-1083 NÆSTEN KOMPLET

VIL BLIVE SEND I POSE 

100,00 DKK
pstub (3166 )

0 bud  

( G 44 )

marginal blokke 

25,00 DKK
270356egeris (5414 )

0 bud  

(F1079) FDC 4 blok se foto

lot

18,00 DKK
alan1 (18041 )

0 bud  

4 par Denim jeans str. 160 m. ekstra livvidde

Jeans med stræk. Smarte cowboyjeans til store drenge. I rigtig lækker stretch kvalitet Regulerbar elastik i taljen. Max. livvidde 89-93 ...

300,00 DKK
TøjBoden (2 )

0 bud  

(F081) FDC. 4 blok, se foto

lot

10,00 DKK
alan1 (18041 )

0 bud  

JULEKORT FRA 1938 med NISSER

kort

50,00 DKK
pstub (3166 )

0 bud  

(FDC106) FDC sæt se foto

lot

12,00 DKK
alan1 (18041 )

0 bud  

DANMARK JULEARK FRA. 1956 UFOLDET

JULEARK Der har skidtet noget fast for and i det ene hjørne samt et lille hul

135,00 DKK
pstub (3166 )

0 bud  

(F841) FDC 4 blok se foto

lot

6,00 DKK
alan1 (18041 )

0 bud  

JULEKORT FRA 1948 med NISSER

kort

50,00 DKK
pstub (3166 )

0 bud  

DANMARK JULEARK FUGLEBJERG 1985 UTAKKET UFOLDET

JUL af Mads Stage

10,00 DKK
pstub (3166 )

0 bud  

DANMARK JULEARK FUGLEBJERG 1982 UFOLDET STEMPLET

JUL af Mads Stage

20,00 DKK
pstub (3166 )

0 bud  

(Q518) Reklamemærke, afa nr 42, stemplet se foto

(Q518) Reklamemærke, afa nr 42, stemplet se foto

18,00 DKK
alan1 (18041 )

0 bud  

(FDC003) FDC se foto

lot

7,00 DKK
alan1 (18041 )

0 bud  

(F772) FDC 4 blok se foto

lot

25,00 DKK
alan1 (18041 )

0 bud