Populære Produkter

Udvalgte auktioner

(U407) Motiv tog , se foto

(U407) Motiv tog , se foto

4,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(Q682) Island afa nr 31 stemplet se foto

(Q682) Island afa nr 31 stemplet se foto

80,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(U842) Japan miniblok ,se foto

(U842) Japan miniblok ,se foto

10,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(R1041) adressekort se foto

lot

300,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

9012 vare fundet. Viser resultater 1 til 80
(U883) Posthorn sæt Meget let hængslet katalog værdi ca. 9.000,- se foto

(U883)  Posthorn sæt Meget let hængslet katalog værdi ca. 9.000,- se foto

900,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(Q607) porto ,AFA, nr 330 pragt stemplet se foto

(Q607)  porto ,AFA, nr 330 pragt stemplet se foto

15,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

4 par Denim jeans str. 120 m. ekstra livvidde

Kvalitets jeans med stræk. Smarte cowboyjeans med ekstra stor livvidde. I rigtig lækker stretch kvalitet Regulerbar elastik i taljen. Ma...

300,00 DKK
TøjBoden (2 )

0 bud  

(U521) Godt lot Klokker stemplet , se foto

(U521)  Godt lot Klokker stemplet  , se foto

249,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

MINIARK POSTFRISK

S

4,00 DKK
pstub (2499 )

1 bud  

DDR AFA NR. 53 X STEMPLET

P

75,00 DKK
pstub (2499 )

0 bud  

(Q189) afa nr. 30B, se foto

(Q189)   afa nr. 30B, se foto

20,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

Mørkeblå drenge stretchjeans str. 160 - Ekstra stor livvidde

Lækre stretchjeans. Smart mørkeblå jeans til runde drenge. I rigtig lækker stretch kvalitet Med smarte krøleffekter. Knap og lynlåslukning...

79,00 DKK
TøjBoden (2 )

0 bud  

(Q162) afa nr 157 , se foto

(Q162) afa nr 157  , se foto

5,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(Q210) avisporto afa nr. 9 se foto

(Q210) avisporto  afa nr. 9 se foto

30,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(U151) Flot Postfrisk sæt 8-16 ,se foto

(U151) Postfrisk sæt 8-16 ,se foto

395,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(U313) Stemplet sæt, , se foto

(U313) Stemplet sæt,  , se foto

10,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(U070) Sverige stemplet 4 blok sammentryk , se foto

(U070)  Sverige stemplet 4 blok sammentryk  , se foto

3,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(L1053) Glumsø, se foto

lot

25,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

GRØNLAND JULEARK 1986 UFOLDET

JULEARK SE TAKNING 

8,00 DKK
pstub (2499 )

0 bud  

BELGIEN

 POSTFRISK HENGSLET

15,00 DKK
pstub (2499 )

0 bud  

4 par Denim jeans str. 160 m. ekstra livvidde

Jeans med stræk. Smarte cowboyjeans til store drenge. I rigtig lækker stretch kvalitet Regulerbar elastik i taljen. Max. livvidde 89-93 ...

300,00 DKK
TøjBoden (2 )

0 bud  

(L650) København se foto

lot

25,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

NEW ZELAND MINIARK

S

8,00 DKK
pstub (2499 )

0 bud  

DANMARK AFA NR. 40 B

S

100,00 DKK
pstub (2499 )

0 bud  

(Q197) afa nr.188 se foto

(Q197)   afa nr.188 se foto

20,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(Q261) afa 2A , se foto

(Q261) afa 2A , se foto

50,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(4245) Stjernetegn se foto

lot

12,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

(Q195) afa nr.152 se foto

(Q195)   afa nr.152 se foto

12,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud  

MINIARK MED OL.

MINIARK

3,00 DKK
pstub (2499 )

0 bud  

MINIARK MED OL.

MINIARK

3,00 DKK
pstub (2499 )

0 bud  

JULEARK YDERE MISSION 1979

JUL 

10,00 DKK
pstub (2499 )

0 bud  

DANMARK JULEARK 1997 UFOLDET

JULEARK 

10,00 DKK
pstub (2499 )

0 bud  

DANMARK JULEARK 1991 UFOLDET

JULEARK 

10,00 DKK
pstub (2499 )

0 bud  

ITALIEN SÆT

POSTFRISK HENGSLET

10,00 DKK
pstub (2499 )

0 bud  

(Q169) afa nr 32 , om. vm. se foto

(Q169)  afa nr 32 , om. vm. se foto

120,00 DKK
alan1 (15765 )

0 bud