Populære Produkter

(U274) Tysk Rige godt stemplet lot , se foto

50,00 DKK
alan1 (12494 )

(U222) lot med Biler , se foto

5,00 DKK
alan1 (12494 )

(U185) Motiv skibe , se foto

(U185) Motiv skibe , se foto

5,00 DKK
alan1 (12494 )

(Q189) afa nr. 30B, se foto

(Q189)   afa nr. 30B, se foto

20,00 DKK
alan1 (12494 )

3226 vare fundet. Viser resultater 1 til 80
DANMARK AFA NR. 120-21

postfrisk hængslet AFA NR. 121 MANGLER EN TAK

60,00 DKK
pstub (1848 )

DANMARK AFA NR. 50 STEMPLET

100,00 DKK
pstub (1848 )

OTTO BRANDENBURG

FOTO

10,00 DKK
kongshoj (1644 )

ISRAL

LOT

15,00 DKK
pstub (1848 )

DOMINICA SÆT POSTFRISK

6,00 DKK
pstub (1848 )

BIG JOE WILLIAMS

FOTO

5,00 DKK
kongshoj (1644 )

GLENN MILLER

FOTO

5,00 DKK
kongshoj (1644 )

KARLSSON PÅ TAGET

FOTO

5,00 DKK
kongshoj (1644 )

(U2780) Postfrisk lot sælges til under ½ pålydende, se foto

24,00 DKK
alan1 (12494 )

(Q305) 16 øre afa nr 27, OM.VM. , se foto

20,00 DKK
alan1 (12494 )

AUSTRALIEN

10,00 DKK
pstub (1848 )

LOL

FOTO

5,00 DKK
kongshoj (1644 )

ULLA PIA SINGLE

FOTO

5,00 DKK
kongshoj (1644 )

ANGUILA SÆT POSTFRISK

6,00 DKK
pstub (1848 )

(U883) Posthorn sæt Meget let hængslet katalog værdi ca. 9.000,- se foto

900,00 DKK
alan1 (12494 )

COLLEZIONE ITALIANO

FOTO

5,00 DKK
kongshoj (1644 )

(Q190) afa nr. 25, stemplet FRA RØNNE se foto

30,00 DKK
alan1 (12494 )

ROBBIE WILLIAMS

FOTO

5,00 DKK
kongshoj (1644 )

BERLIN AFA NR. 6 STEMPLET

100,00 DKK
pstub (1848 )

AUSTRALIEN

10,00 DKK
pstub (1848 )

AUSTRALIEN

10,00 DKK
pstub (1848 )

CANADA POSTFRISK

6,00 DKK
pstub (1848 )

BEETHOVEN

FOTO

5,00 DKK
kongshoj (1644 )

ANGUILA SÆT POSTFRISK

6,00 DKK
pstub (1848 )

GRENADA SÆT POSTFRISK

6,00 DKK
pstub (1848 )

(Q374) 50 øre, afa nr 50 se foto

50,00 DKK
alan1 (12494 )

MONGOLIA SÆT POSTFRISK

6,00 DKK
pstub (1848 )

(Q625) Tj. afa nr 5, se foto

(Q625) Tj. afa nr 5, se foto

8,00 DKK
alan1 (12494 )

(Q256) afa nr 23C med omv.vm , se foto

45,00 DKK
alan1 (12494 )

(Q179) Postfærge afa nr. 7, stemplet se foto

325,00 DKK
alan1 (12494 )

BUENOS AIRES POSTFRISKE

OM DE ER FALSKE VED JEG IKE

50,00 DKK
pstub (1848 )

(L023) Tornemark , se foto

75,00 DKK
alan1 (12494 )

POSTKORT NYTÅRS KORT

POSTKORT

8,00 DKK
pstub (1848 )

(Q510) Island, afa nr 209, stemplet se foto

125,00 DKK
alan1 (12494 )

DANSKE FILMHITS

FOTO

5,00 DKK
kongshoj (1644 )

NICARAGUA SÆT

4,00 DKK
pstub (1848 )

DANMARK VARIANT AFA NR. 304

 HVID STREG I SKORSTEN KUN I DET ENE MÆRKE TIL VENSTER POSTFRISK HENGSLET

50,00 DKK
pstub (1848 )

(U557) Motiv Spejder lot , se foto

5,00 DKK
alan1 (12494 )

MONGOLIA SÆT POSTFRISK

6,00 DKK
pstub (1848 )

DDR 2 ZU MÆRKER

P

15,00 DKK
pstub (1848 )

4 par Denim jeans str. 120 m. ekstra livvidde

300,00 DKK
TøjBoden (2 )

(U410) Lot Europamærker lot , se foto

10,00 DKK
alan1 (12494 )

(Q269) afa 6B , se foto

(Q269) afa 6B , se foto

275,00 DKK
alan1 (12494 )