Populære Produkter

Udvalgte auktioner

(P019) 100 Zloty fra Polen bankfrisk uden folder ,se foto

(P019) 100 Zloty fra Polen bankfrisk uden folder ,se foto

15,00 DKK
alan1 (11868 )

0 bud  

(L1256) Brevkort retur stemplet se foto

(L1256) Brevkort retur stemplet se foto

60,00 DKK
alan1 (11868 )

0 bud  

(L3197) Taasinge Valdemarrs slot se foto

(L3197) Taasinge Valdemarrs slot se foto

20,00 DKK
alan1 (11868 )

0 bud  

(L2791) Hilsen fra Hornbæk

(L2791) Hilsen fra Hornbæk

50,00 DKK
alan1 (11868 )

0 bud  

(L1254) Variant på julekort afa 79z lille t se foto

(L1254) Variant på julekort afa 79z lille t se foto

200,00 DKK
alan1 (11868 )

0 bud  

(R1407) Østrig, Helsagsbrev, se foto

(R1407) Østrig, Helsagsbrev, se foto

40,00 DKK
alan1 (11868 )

0 bud  

3932 vare fundet. Viser resultater 1 til 80
(30612) Tysk rige 2 breve sendt til Danmark, se foto

(30612) Tysk rige 2 breve sendt til Danmark, se foto

600,00 DKK
alan1 (11868 )

0 bud  

anders and & co 1957 nr 17

se foto

12,00 DKK
270356egeris (5357 )

0 bud  

(12436) Danmark afa nr 182, stemplet se foto

(12436) Danmark afa nr 182, stemplet se foto

300,00 DKK
alan1 (11868 )

1 bud  

(Ø081) 5 øre 1914 se foto

(Ø081) 5 øre 1914 se foto

45,00 DKK
alan1 (11868 )

0 bud  

(R935) Adressebrev med god frankering, se foto

(R935) Adressebrev med god frankering, se foto

600,00 DKK
alan1 (11868 )

0 bud  

FW-190 A

se foto

230,00 DKK
270356egeris (5357 )

0 bud  

anders and & co 1958 nr 12

se foto

12,00 DKK
270356egeris (5357 )

0 bud  

UTG

orence kjole

50,00 DKK
270356egeris (5357 )

0 bud  

ZX RALLYE

se foto

42,00 DKK
270356egeris (5357 )

0 bud  

( 5 ) anders and & co

se foto

2,00 DKK
270356egeris (5357 )

0 bud  

(MØ296) Danamrk 8 skilling 1778, se foto

(MØ296) Danamrk 8 skilling 1778, se foto

300,00 DKK
alan1 (11868 )

0 bud  

anders and & co 1958 nr 10

se foto

12,00 DKK
270356egeris (5357 )

0 bud  

(Ø093) 1 skilling 1860 se foto

(Ø093) 1 skilling 1860 se foto

40,00 DKK
alan1 (11868 )

0 bud  

bilettang D S B

en sjælden ting se foto

1.000,00 DKK
270356egeris (5357 )

0 bud  

Berlin. Komplet samling fra Nr. 127 til 727 postfrisk. AFA: 6900 kr

Schaubek albumsblade, alle med klemlommer. 600 postfriske mærker 4 sider vist. Vejer op til 1-2 kilo

525,00 DKK
stampscollector (101 )

0 bud  

TYSKLAND AFA NR. 3249

T

10,00 DKK
pstub (1813 )

0 bud  

Boeing USAF C-97

se foto

100,00 DKK
270356egeris (5357 )

0 bud  

KFIR C7

se foto

50,00 DKK
270356egeris (5357 )

0 bud  

Danmark. Reklame. Hæfte Nr. 20, ALFRED BENZON komplet. Meget sjælden

Danmark Indeholder alle 6-blokke postfriske

5.000,00 DKK
stampscollector (101 )

0 bud  

(MØ265) DK. 2 øre 1894, i pæn kvalitet se foto

(MØ265) DK. 2 øre 1894, i pæn kvalitet se foto

15,00 DKK
alan1 (11868 )

0 bud  

DUKW truck

se foto

200,00 DKK
270356egeris (5357 )

0 bud  

pins ? - 5

se foto

10,00 DKK
270356egeris (5357 )

0 bud  

(R1076) Flot stjernestemplet brev NY PRIS se foto

(R1076) Flot stjernestemplet brev ankomststemplet i Skive se foto

500,00 DKK
alan1 (11868 )

0 bud  

AERMACCHI MB-339 A

se foto

60,00 DKK
270356egeris (5357 )

0 bud  

(U1215) Bogtryk, oprydnings lot af bedre mærker afa værdi 11.000,- se foto

(U1215) Bogtryk, oprydnings lot af bedre mærker afa værdi 11.000,- se foto

750,00 DKK
alan1 (11868 )

0 bud  

(10106) Hæfte komplet postfrisk afa hæfter nr. 2 afa 3.500,- se foto

(10106) Hæfte komplet postfrisk afa hæfter nr. 2 afa 3.500,- se foto

400,00 DKK
alan1 (11868 )

0 bud  

super godt brev retup fra japan

se foto

700,00 DKK
270356egeris (5357 )

0 bud  

NY playmobil 3070

god gave til jul   se foto

350,00 DKK
270356egeris (5357 )

0 bud  

kamilla lynggård

format 60 x 70 cm   se foto

8.000,00 DKK
270356egeris (5357 )

0 bud  

BRDR. OLSEN

FOTO

5,00 DKK
kongshoj (1614 )

0 bud  

(12153-7) Kina 1968 Michel nr 1020 stemplet se foto NY PRIS

(12153-7) Kina 1968 Michel nr 1020 stemplet se foto

600,00 DKK
alan1 (11868 )

0 bud  

(U169) Grønland, stemplet lot, se foto

(U169) Grønland, stemplet lot, se foto

25,00 DKK
alan1 (11868 )

0 bud  

MIG 37B FERRET E

se foto

50,00 DKK
270356egeris (5357 )

0 bud  

DDR AFA NR. 132-33

S

25,00 DKK
pstub (1813 )

0 bud  

Grønland. Nr. 17-25 ubrugt, AFA: 5400 kr,

America serie med overtryk, 5 øre med tynd plet

1.000,00 DKK
stampscollector (101 )

0 bud  

Hurricane MK.IIv THE LAST of the many

se foto

94,00 DKK
270356egeris (5357 )

0 bud  

AALBORG PRIVATBANE 3 x 60 øre samt 4 x 10 øre på fragtbrev

Fragtgodsfragtbrev (Privatbane) Dateret Aalborg den 2/2-53 Boulevardens Fiskeforsyning  Frankering: AALBORG PRIVATBANE 3 x 60 øre og 4 x 10 øre Fragtbr...

28,00 DKK
aabyhoj62 (0)

0 bud  

(U1635) Norge, postfrisk 4 blok lot, sælges langt under pålydende se foto

(U1635) Norge, postfrisk 4 blok lot, sælges langt under pålydende se foto

13,00 DKK
alan1 (11868 )

0 bud  

Junkers ju 88 A-4

se foto

160,00 DKK
270356egeris (5357 )

0 bud  

( 4 ) anders and & co

se foto

2,00 DKK
270356egeris (5357 )

0 bud  

F4U-4B CORSAIR

se foto

50,00 DKK
270356egeris (5357 )

0 bud  

( a2 ) Hovkecl on classics vol 1

se foto

10,00 DKK
270356egeris (5357 )

0 bud  

album med stp + postfrisk grønland

se foto  

70,00 DKK
270356egeris (5357 )

0 bud  

(Ø120) Dk. 2 øre 1923 se foto

(Ø120) Dk. 2 øre 1923 se foto

25,00 DKK
alan1 (11868 )

0 bud  

205 RALLYE

se foto

42,00 DKK
270356egeris (5357 )

0 bud  

(R1072) Brev med 24 øre i strafporto, NY PRIS se foto

(R1072) Brev med 24 øre i strafporto, se foto

250,00 DKK
alan1 (11868 )

0 bud  

(Q707) Island AFA nr 23B stemplet se foto

(Q707) Island AFA nr 23B stemplet se foto

500,00 DKK
alan1 (11868 )

0 bud  

KGL Juleplatte 1976

se foto

30,00 DKK
270356egeris (5357 )

0 bud  

( j 28 ) hele ark folde 1960

magler lim på arkramme i hjørnene   se foto

30,00 DKK
270356egeris (5357 )

0 bud  

(L6461) Virkedsø Falster, med stjernestempel GULDBORG, se foto

(L6461) Virkedsø Falster, med stjernestempel GULDBORG, se foto

50,00 DKK
alan1 (11868 )

0 bud  

(R346) Korsbånd dobb, NY PRIS se foto

(R346) Korsbånd dobb,rift i h. side se foto

350,00 DKK
alan1 (11868 )

0 bud  

405 RALLYE

se foto

42,00 DKK
270356egeris (5357 )

0 bud  

(Ø080) 5 øre 1907 se foto

(Ø080) 5 øre 1907 se foto

75,00 DKK
alan1 (11868 )

0 bud  

(Øa04) Dk. møntsæt 1990 Bornholmerbanken se foto

(Øa04) Dk. møntsæt 1990 Bornholmerbanken se foto

40,00 DKK
alan1 (11868 )

1 bud  

TYSKE RIGE AFA NR. 139

P

25,00 DKK
pstub (1813 )

0 bud  

( 5 ) anders and & co

se foto

2,00 DKK
270356egeris (5357 )

0 bud  

cykelrytter Reginald Arnold

fomat 14,5 x 20 cm se foto

10,00 DKK
270356egeris (5357 )

0 bud  

afa 714-16

se foto

5,00 DKK
270356egeris (5357 )

0 bud  

JULEHÆFTE 1986

JUL

5,00 DKK
pstub (1813 )

0 bud  

modelblade Banen 2007 / 2008

se foto

25,00 DKK
270356egeris (5357 )

0 bud  

(Ø116) Dk. 2 øre 1916 se foto

(Ø116) Dk. 2 øre 1916 se foto

25,00 DKK
alan1 (11868 )

0 bud  

(L1592) fotokort med gammel bil dateret 1924 se foto

(L1592) fotokort med gammel bil dateret 1924 se foto

40,00 DKK
alan1 (11868 )

0 bud