Slutter Snart Produkter

(12905) Island, afa nr 40 stemplet se foto

10,00 DKK
alan1 (11784 )

(12946) Island afa nr porto. 52 stemplet, se foto

30,00 DKK
alan1 (11784 )

(L3780) Kongen rider iblandt folkemængden, se foto

(L3780) Kongen rider iblandt folkemængden, se foto kortet har et knæk i det ene hjørne

20,00 DKK
alan1 (11784 )

(10062) Norge postfrisk lot sælges langt under pålydende, se foto

33,00 DKK
alan1 (11784 )

(12837) Danmark Tj. afa nr 7 flot stemplet, se foto

25,00 DKK
alan1 (11784 )

(13262) Stjernestempel JORDLØSE STJ II-2 se foto

100,00 DKK
alan1 (11784 )

17195 vare fundet. Viser resultater 1 til 80
(U2349) LUX stemplet se foto

(U2349) LUX stemplet se foto

3,00 DKK
alan1 (11784 )

(Q284) Julemærke 1906, se foto

10,00 DKK
alan1 (11784 )

(L5987) Kong Christian d, IX, rift i kort H.side, se foto

15,00 DKK
alan1 (11784 )

(U464) Div tyske stater, se foto

20,00 DKK
alan1 (11784 )

(U027) Godt lot Postfrisk/Ustemplet, se foto

30,00 DKK
alan1 (11784 )

(Q019) Danske statsbaner Perfin : L.D, L.DAEHNFELDT, A/S Odense se foto

250,00 DKK
alan1 (11784 )

(U445) Prøvetryk postfrisk 4 blok, se foto

20,00 DKK
alan1 (11784 )

(L6107) Vagtparaden , se foto

(L6107) Vagtparaden , se foto

25,00 DKK
alan1 (11784 )

(L6107) Vagtparaden , se foto

(L6107) Vagtparaden , se foto

25,00 DKK
alan1 (11784 )

(Q077) variant, afa 798x stemplet, se foto

5,00 DKK
alan1 (11784 )

(Q286) Postfrisk 4 blok afa nr 245, se foto

15,00 DKK
alan1 (11784 )

(L6059) Kong Chr. d. X til hest , se foto

25,00 DKK
alan1 (11784 )

(U496) Div tyske zone, se foto

10,00 DKK
alan1 (11784 )

(U395) Prøvetryk postfrisk 4 blok, se foto

20,00 DKK
alan1 (11784 )

(U314) Godt lot Postfrisk/Ustemplet, se foto

20,00 DKK
alan1 (11784 )

(L5937) Lejren ved Jægerspris parkplads, se foto

20,00 DKK
alan1 (11784 )

(L6042) Kong Chr. d. X til hest , se foto

25,00 DKK
alan1 (11784 )

(Q024) variant, afskåret M, postfrisk, se foto

20,00 DKK
alan1 (11784 )

(Q016) Forfalsning eller nytryk, ved det ikke, se foto

200,00 DKK
alan1 (11784 )

(L6101) Kong Chr. d. X til hest , se foto

25,00 DKK
alan1 (11784 )

(L5940) Lejren ved Jægerspris let batteri, se foto

20,00 DKK
alan1 (11784 )

(L6097) Kong Chr. d. X til hest , se foto

25,00 DKK
alan1 (11784 )

NYTRYK JULEARK 1933

NYTRYK JULEARK 1933

15,00 DKK
pstub (1805 )

JULEARK FRA FÆRØERNE UFOLDET 1980

JUL SE TAKNINGEN

8,00 DKK
pstub (1805 )

JULEARK GRØNLAND UFOLDET 1983

JUL SE TAKNING

5,00 DKK
pstub (1805 )

JULEARK FRA FÆRØERNE UFOLDET 1982

JUL SE TAKNINGEN

8,00 DKK
pstub (1805 )

JULEARK GRØNLAND UFOLDET 1979

JUL SE TAKNING

8,00 DKK
pstub (1805 )

JULEARK GRØNLAND UFOLDET 1978

JUL SE TAKNING

10,00 DKK
pstub (1805 )

JULEARK NYTRYK ( 1990 ) 1936

JUL

20,00 DKK
pstub (1805 )

JULEARK NYTRYK ( 1979 ) 1913

JUL

20,00 DKK
pstub (1805 )

DK FDC

FOTO

2,00 DKK
kongshoj (1611 )

THE ROYAL GUARDSMEN

FOTO

10,00 DKK
kongshoj (1611 )

POSTKORT OLYMPIADE

FOTO

10,00 DKK
kongshoj (1611 )

JULEARK GRØNLAND UFOLDET 1977

JUL SE TAKNING

25,00 DKK
pstub (1805 )

DIVERSE

FOTO

5,00 DKK
kongshoj (1611 )

GRØNLAND KUVERT

FOTO

5,00 DKK
kongshoj (1611 )

FÆRØ HÆFTE

FOTO

10,00 DKK
kongshoj (1611 )

UNGARN

PL

10,00 DKK
kongshoj (1611 )

DIANA ROSS

FOTO

10,00 DKK
kongshoj (1611 )

frankrig 30

FOTO

40,00 DKK
kongshoj (1611 )

GRØNLAND FDC 315-16

FOTO

12,00 DKK
kongshoj (1611 )

TYSKLAND PL

foto

5,00 DKK
kongshoj (1611 )

DIVERSE

FOTO

5,00 DKK
kongshoj (1611 )

(R766) Sverige, sendt til Danmark, Kontroleret, se foto

30,00 DKK
alan1 (11784 )

(L2256) Julekort se foto,

(L2256) Julekort se foto

15,00 DKK
alan1 (11784 )

(U022) Ungaren lot stemplet, se scan

10,00 DKK
alan1 (11784 )

(U017) Ungaren lot stemplet, se scan

10,00 DKK
alan1 (11784 )

(U015) Ungaren lot stemplet, se scan

10,00 DKK
alan1 (11784 )

(U014) Ungaren lot postfrisk se scan

10,00 DKK
alan1 (11784 )

(U013) Ungaren lot postfrisk se scan

10,00 DKK
alan1 (11784 )

(U008) Ungaren lot postfrisk se scan

10,00 DKK
alan1 (11784 )

(U007) Ungaren lot postfrisk se scan

10,00 DKK
alan1 (11784 )

(xx19) Lucky Luke, se foto

(xx19) Lucky Luke, se foto

10,00 DKK
alan1 (11784 )

(L291) Chr. d.X

(L291) Chr. d.X

40,00 DKK
alan1 (11784 )

(R350) Sverige FDC, se foto

(R350) Sverige FDC, se foto

5,00 DKK
alan1 (11784 )

(R349) Sverige FDC, se foto

(R349) Sverige FDC, se foto

5,00 DKK
alan1 (11784 )

(L1922) Flot Julekort , se foto

(L1922) Flot Julekort, brugt uden frimærke se foto

40,00 DKK
alan1 (11784 )

(L1920) Flot Julekort , se foto

(L1920) Flot Julekort, brugt uden frimærke se foto

25,00 DKK
alan1 (11784 )

(L1918) Flot Julekort , se foto

(L1918) Flot Julekort,  brugt uden frimærke se foto

20,00 DKK
alan1 (11784 )

(L1917) Flot Julekort , se foto

(L1917) Flot Julekort, se foto

20,00 DKK
alan1 (11784 )

(L1915) Julekort, se foto

(L1915) Julekort, brugt, men uden frimærke se foto

12,00 DKK
alan1 (11784 )

(U020) Ungaren lot stemplet, se scan

10,00 DKK
alan1 (11784 )

(U019) Ungaren lot stemplet, se scan

10,00 DKK
alan1 (11784 )

(U018) Ungaren lot stemplet, se scan

10,00 DKK
alan1 (11784 )

(L1914) Julekort, se foto

(L1914) Julekort, brugt se foto

15,00 DKK
alan1 (11784 )

(12311) Island afa nr 69 stemplet se foto

10,00 DKK
alan1 (11784 )

(MØ142) Dansk 1 kr. 1947 se foto

10,00 DKK
alan1 (11784 )

(MØ05) Sølv 2 kr. 1915

(MØ05) Sølv 2 kr. 1915

225,00 DKK
alan1 (11784 )

(MØ07) Sølv 2 kr. 1916

(MØ07) Sølv 2 kr. 1916

100,00 DKK
alan1 (11784 )

(MØ132) Dansk 1 kr. 1958 se foto

5,00 DKK
alan1 (11784 )

(U1907) Grønland, postfrisk maginalblok sælges langt under pålydende, se foto

(U1907) Grønland, postfrisk maginalblok sælges langt under pålydende,

9,00 DKK
alan1 (11784 )

(U1921) Grønland, postfrisk maginalblok sælges langt under pålydende, se foto

(U1921) Grønland, postfrisk maginalblok sælges langt under pålydende,

8,00 DKK
alan1 (11784 )

(U1910) Grønland, postfrisk maginalblok sælges langt under pålydende, se foto

(U1910) Grønland, postfrisk maginalblok sælges langt under pålydende,

9,00 DKK
alan1 (11784 )

(U1909) Grønland, postfrisk maginalblok sælges langt under pålydende, se foto

(U1909) Grønland, postfrisk maginalblok sælges langt under pålydende,

5,00 DKK
alan1 (11784 )

(U1913) Grønland, postfrisk maginalblok sælges langt under pålydende, se foto

(U1913) Grønland, postfrisk maginalblok sælges langt under pålydende,

6,00 DKK
alan1 (11784 )

(12805) Island, afa nr. 80 stemplet , se foto

120,00 DKK
alan1 (11784 )

(12802) Island, afa nr. 64 stemplet , se foto

12,00 DKK
alan1 (11784 )

(12800) Island, afa nr. 56 stemplet , se foto

5,00 DKK
alan1 (11784 )