Slutter Snart Produkter

Udvalgte auktioner

(12133) Tyskland afa nr 1112 stemplet se foto

(12133) Tyskland afa nr 1112 stemplet se foto

6,00 DKK
alan1 (12016 )

0 bud  

(4242) Norge afa nr 1185a-92a stemplet miniblok , se foto

(4242) Norge afa nr 1185a-92a stemplet miniblok , se foto

35,00 DKK
alan1 (12016 )

0 bud  

(Q785) afa nr. 35, se foto

(Q785) afa nr. 35, se foto

12,00 DKK
alan1 (12016 )

0 bud  

(U2396) Berlin afa nr 1-20 postfrisk sæt se foto

(U2396) Berlin afa nr 1-20 postfrisk sæt se foto

350,00 DKK
alan1 (12016 )

0 bud  

(12309) AFA nr 26 stemplet, se foto

(12309) AFA nr 26 stemplet, se foto

20,00 DKK
alan1 (12016 )

0 bud  

(L5452) København, Reden, se foto

(L5452) København, Reden, se foto

30,00 DKK
alan1 (12016 )

0 bud  

22882 vare fundet. Viser resultater 1 til 80
MINIARK MED SPORT

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

MINIARK MED SPORT

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

MINIARK MED SPORT

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

MINIARK MED SPORT

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

MINIARK MED SKAK

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

MINIARK MED SKAK

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

UNGARN

P

10,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

MINIARK MED SPORT

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

MINIARK MED SPORT

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

MINIARK MED SPORT

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

ITALINE AFA NR. 12 AFA PRIS 2400 KR.

DER ER ET HUL I MÆRKET

100,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

RUMÆNIEN SÆT AFA NR. 409-13

POSTFRISK HENGSLET

75,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

MINIARK MED SPORT

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

MINIARK MED SPORT OL

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

MINIARK MED SPORT

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

MINIARK MED SPORT

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

MINIARK MED SPORT

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

MINIARK MED SPORT

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

MINIARK MED SPORT

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

MINIARK MED SPORT

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

MINIARK MED SPORT

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

MINIARK MED SPORT

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

MINIARK MED SPORT

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

RUMÆNIEN AFA NR. 2978-83 POSTFRISK

DER MANGLER AFA NR. 2981

20,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

MINIARK MED SPORT

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

MINIARK MED SKAK

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

MINIARK MED SPORT

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

MINIARK MED SPORT

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

MINIARK MED SPORT

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

MINIARK MED SPORT

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

MINIARK MED SPORT

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

(L3162) Fiskerhøjskolen ved Snoghøj , se foto

(L3162) Fiskerhøjskolen ved Snoghøj , se foto

40,00 DKK
alan1 (12016 )

0 bud  

MINIARK MED SPORT

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

(L3171) Hilsen fra Skovlyst , se foto

(L3171) Hilsen fra Skovlyst , se foto

30,00 DKK
alan1 (12016 )

0 bud  

MINIARK MED SPORT

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

RUMÆNIEN AFA NR. 1302-03

POSTFRISK HENGSLET

15,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

MINIARK MED SPORT

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

MINIARK MED SPORT

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

MINIARK MED SPORT

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

(L3183) Julekort , se foto

(L3183) Julekort , se foto

20,00 DKK
alan1 (12016 )

0 bud  

MINIARK MED SPORT

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

MINIARK MED SPORT

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

MINIARK MED SPORT

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

MINIARK CUBA MED SPORT

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

BL. MÆRKER FRA RUMÆNIEN

B

10,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

MINIARK MED SPORT

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

(L3194) Hilsen fra Bregentved , se foto

(L3194) Hilsen fra Bregentved , se foto

40,00 DKK
alan1 (12016 )

0 bud  

(L2817) Hilsen fra København , se foto

(L2817) Hilsen fra København , se foto

40,00 DKK
alan1 (12016 )

0 bud  

MINIARK MED SPORT

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

MINIARK MED SPORT

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

MINIARK MED SPORT

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

(L2821) Zigøjnere, stemplet i Assens , se foto

(L2821) Zigøjnere, stemplet i Assens , se foto

50,00 DKK
alan1 (12016 )

0 bud  

(L2822) Hotel Royal, Aarhus , se foto

(L2822) Hotel Royal, Aarhus , se foto

30,00 DKK
alan1 (12016 )

0 bud  

MINIARK MED SPORT

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

MINIARK MED SPORT

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

MINIARK MED SPORT

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud  

(L2823) Højskolehjemmet København K. , se foto

(L2823) Højskolehjemmet København K. , se foto

40,00 DKK
alan1 (12016 )

0 bud  

MINIARK MED SPORT

MINIARK

3,00 DKK
pstub (1816 )

0 bud