Ønskeliste

3055 varer fundet på din ønskeliste Viser resultater 2461 til 2480
(R746) Adressebrev, se foto

(R746) Adressebrev, se foto

200,00 DKK
alan1 (11835 )

(12849) Danmark, variant afa nr 1217x stempet, se foto

12,00 DKK
alan1 (11835 )

A 021 Afa 1280Bx lux stemplet se foto

A 021

75,00 DKK
FinnR (688 )

0 bud   Lukket

(4204) Sjældent kort med Variant, afskåret P i post, se foto

300,00 DKK
alan1 (11835 )

(13269) Danmark, variant afa nr 78 plet ud for første bølge se foto

10,00 DKK
alan1 (11835 )

(Q101) afa nr. 330, stemplet

(Q101) afa nr. 330, stemplet

80,00 DKK
alan1 (11835 )

(12108A) stemplet afa nr 43 omv.vm se foto

5,00 DKK
alan1 (11835 )

(Q650) Danmark, afa nr 27 OM.VM. se foto

15,00 DKK
alan1 (11835 )

(13270) Danmark, variant afa nr 78 plet under pote og i M se foto

10,00 DKK
alan1 (11835 )

(L4863) Brevkort med Variant afa nr 79y TF sammenhæng se foto

75,00 DKK
alan1 (11835 )

(13256) Danmark, variant afa nr 64 afhøvlet halebue på løve stemplet , se foto

15,00 DKK
alan1 (11835 )

(U509) Perfin postfrisk lot. se foto

20,00 DKK
alan1 (11835 )

Danmark. PERFIN. 5 Stk. breve med "huller"

Danmark

15,00 DKK
stampscollector (101 )

reklamevedhæng stempel nr. 43

se foto

15,00 DKK
270356egeris (5352 )

(L2306) Fotokort, pige, se foto

15,00 DKK
alan1 (11835 )

(12107) Danmark, reklame mærker afa nr 31 i 6 blok

40,00 DKK
alan1 (11835 )

reklamevedhæng stempel nr. 31

se foto

15,00 DKK
270356egeris (5352 )

(U467) Reklamemærker KKKK i 6 blok se foto

50,00 DKK
alan1 (11835 )