Husk de nye portopriser der er gældende fra d.1. januar 2024
Minimumspris vil være 25 dkk uanset hvad der står på auktionen.
Det er de nye PostNord takster der vil være gældende min 25 dkk.

Détails évaluation: "alan1"

alan1 (18041 )
Signaler un utilisateur
Danmark, Region Sjælland
Réaction
100%
Membre depuis
18.01.2012
Voir les objets en vente
Réaction
Le mois dernier 54 0 0
(6 caractères minimum) 367 0 0
Les 12 derniers mois 1037 0 2
Comme vendeur 18042 12 2
Comme acheteur 1 0 0
Total 18043 12 2
18057 entrées trouvées. Affichage des résultats 1 à 10
Réaction De
(U2571)  Tete-beche lot, Postfrisk og ustemplet, se foto
God handel, alt i orden. (Automatisk genereret bedømmelse) 14.04.2024 16:20:01
Acheteur
Sbu (2 )
(Q760)  AFA nr 45 Postfrisk se foto
God handel, alt i orden. (Automatisk genereret bedømmelse) 14.04.2024 13:46:02
Acheteur
HTP40 (75 )
(L616) Norge, helsag brev kort 10 øre opfrankeret.  se foto
God handel, alt i orden. (Automatisk genereret bedømmelse) 13.04.2024 20:17:02
Acheteur
fimse (44 )
(Q917) AFA nr 90 lux stemplet  se foto
God handel, alt i orden. (Automatisk genereret bedømmelse) 12.04.2024 00:00:01
Acheteur
fimse (44 )
(Ø306) Sølv  200 kr   se foto
(Ø306) Sølv 200 kr se foto
God handel, alt i orden. (Automatisk genereret bedømmelse) 11.04.2024 22:03:01
Acheteur
Telpet (1 )
(F354) ILBUD/EXPRES brev, se foto
God handel, alt i orden. (Automatisk genereret bedømmelse) 10.04.2024 13:22:01
Acheteur
fimse (44 )
(Q4177) Grønland postfrisk lot, sælges langt under pålydende se foto
God handel, alt i orden. (Automatisk genereret bedømmelse) 08.04.2024 21:18:02
Acheteur
Finnl (34 )
(Q4178) Grønland postfrisk lot, sælges langt under pålydende se foto
Acheteur
Finnl (34 )
(Q4181) Grønland postfrisk lot, sælges langt under pålydende se foto
Acheteur
Finnl (34 )
(Q4182) Grønland postfrisk lot, sælges langt under pålydende se foto
Acheteur
Finnl (34 )