Husk de nye portopriser der er gældende fra d.1. januar 2024
Minimumspris vil være 25 dkk uanset hvad der står på auktionen.
Det er de nye PostNord takster der vil være gældende min 25 dkk.

Détails évaluation: "alan1"

alan1 (18199 )
Signaler un utilisateur
Danmark, Region Sjælland
Réaction
100%
Membre depuis
18.01.2012
Voir les objets en vente
Réaction
Le mois dernier 5 0 0
(6 caractères minimum) 318 0 0
Les 12 derniers mois 761 0 2
Comme vendeur 18200 12 2
Comme acheteur 1 0 0
Total 18201 12 2
18215 entrées trouvées. Affichage des résultats 1 à 10
Réaction De
(Q4301) Dansk stemplet mærke foto
Handel lige efter bogen 27.06.2024 17:55:32
Acheteur
HansLund01 (500 )
(Q4284) Dansk stemplet  foto
(Q4284) Dansk stemplet foto
Acheteur
HansLund01 (500 )
(U2637) Dansk stemplet sæt foto
Acheteur
HansLund01 (500 )
(U2322) Dansk stemplet sæt foto
Acheteur
HansLund01 (500 )
(U1905) Dansk stemplet sæt foto
Acheteur
HansLund01 (500 )
(M021) Årsmappe 1987 postfrisk, sælges  under ½ pålydende se foto
God handel, alt i orden. (Automatisk genereret bedømmelse) 17.06.2024 20:47:01
Acheteur
Leif55 (190 )
(M015) Årsmappe 1984 postfrisk, sælges  under ½ pålydende se foto
God handel, alt i orden. (Automatisk genereret bedømmelse) 17.06.2024 20:39:01
Acheteur
Leif55 (190 )
(M014) Årsmappe 1983 postfrisk, sælges  under ½ pålydende se foto
God handel, alt i orden. (Automatisk genereret bedømmelse) 17.06.2024 20:38:02
Acheteur
Leif55 (190 )
(3907) NY PRIS Tysk Rige, Iposta Blok, postfrisk, se foto
Pakken var sikret og hurtig modtaget via Dao, handler gerne igen hos sælger. 16.06.2024 17:04:20
Acheteur
Nightowl (0)
(F062) førstedagskuvert,   se foto
God handel, alt i orden. (Automatisk genereret bedømmelse) 13.06.2024 23:36:01
Acheteur
Madsen888 (56 )