Husk de nye portopriser der er gældende fra d.1. januar 2024
Minimumspris vil være 25 dkk uanset hvad der står på auktionen.
Det er de nye PostNord takster der vil være gældende min 25 dkk.

Détails évaluation: "alan1"

alan1 (18101 )
Signaler un utilisateur
Danmark, Region Sjælland
Réaction
100%
Membre depuis
18.01.2012
Voir les objets en vente
Réaction
Le mois dernier 59 0 0
(6 caractères minimum) 326 0 0
Les 12 derniers mois 979 0 2
Comme vendeur 18102 12 2
Comme acheteur 1 0 0
Total 18103 12 2
18117 entrées trouvées. Affichage des résultats 101 à 110
Réaction De
(Q570) Reklamemærke afa nr. 32, stemplet se foto
God handel, alt i orden. (Automatisk genereret bedømmelse) 22.03.2024 23:32:01
Acheteur
Huskvarna (167 )
(R1326) Brev   ,se foto
(R1326) Brev ,se foto
God handel, alt i orden. (Automatisk genereret bedømmelse) 22.03.2024 22:26:02
Acheteur
Huskvarna (167 )
(R1469) adressebrev se foto
(R1469) adressebrev se foto
God handel, alt i orden. (Automatisk genereret bedømmelse) 22.03.2024 19:28:02
Acheteur
THO (6 )
(Q920) Danmark, afa nr. 53 postfrisk par se foto
God handel, alt i orden. (Automatisk genereret bedømmelse) 22.03.2024 17:49:02
Acheteur
THO (6 )
(F437) 30 øre enkelt frankering se foto
God handel, alt i orden. (Automatisk genereret bedømmelse) 21.03.2024 13:13:01
Acheteur
Huskvarna (167 )
(F383) FDC i 4 blok se foto
(F383) FDC i 4 blok se foto
Alt OK +++++++++++++++++ 21.03.2024 08:43:17
Acheteur
kfidjl (181 )
(F486) FDC i 4 blok se foto
(F486) FDC i 4 blok se foto
Acheteur
kfidjl (181 )
(F694) FDC   4 blok se foto
(F694) FDC 4 blok se foto
Acheteur
kfidjl (181 )
(F713) FDC   4 blok se foto
(F713) FDC 4 blok se foto
Acheteur
kfidjl (181 )
(F541) FDC se foto
(F541) FDC se foto
Alt OK +++++++++++++++++ 21.03.2024 08:42:51
Acheteur
kfidjl (181 )