Husk de nye portopriser der er gældende fra d.1. januar 2024
Minimumspris vil være 25 dkk uanset hvad der står på auktionen.
Det er de nye PostNord takster der vil være gældende min 25 dkk.

Détails évaluation: "smukurt"

smukurt (59 )
Signaler un utilisateur
Danmark, Region Midtjylland
Réaction
100%
Membre depuis
13.01.2013
Voir les objets en vente
Réaction
Le mois dernier 0 0 0
(6 caractères minimum) 0 0 0
Les 12 derniers mois 0 0 0
Comme vendeur 0 0 0
Comme acheteur 59 0 0
Total 59 0 0
59 entrées trouvées. Affichage des résultats 1 à 10
Réaction À
(U1057) Sverige miniblok se foto
God handel, alt i orden. (Automatisk genereret bedømmelse) 31.03.2021 18:54:01
Vendeur
alan1 (18084 )
(U1039) Sverige stemplet lot se foto
God handel, alt i orden. (Automatisk genereret bedømmelse) 31.03.2021 16:46:02
Vendeur
alan1 (18084 )
(U938) Sverige  afa 2336-39 se foto
God handel, alt i orden. (Automatisk genereret bedømmelse) 31.03.2021 10:04:01
Vendeur
alan1 (18084 )
(U874)  Sverige stemplet lot  se foto
God handel, alt i orden. (Automatisk genereret bedømmelse) 29.03.2021 20:16:01
Vendeur
alan1 (18084 )
(U876)  Sverige stemplet lot  se foto
Vendeur
alan1 (18084 )
(U863)  Sverige stemplet lot  se foto
God handel, alt i orden. (Automatisk genereret bedømmelse) 29.03.2021 20:12:01
Vendeur
alan1 (18084 )
SVERIGE  FIRBLOK AFA NR. 2135-36   STEMPLET
God handel, alt i orden. (Automatisk genereret bedømmelse) 27.03.2021 16:41:01
Vendeur
pstub (3169 )
SVERIGE  HÆFTE AFA NR. 1276-79  STEMPLET
God handel, alt i orden. (Automatisk genereret bedømmelse) 27.03.2021 16:38:02
Vendeur
pstub (3169 )
SVERIGE AFA NR 1976-77 FIRBLOK STEMPLET
God handel, alt i orden. (Automatisk genereret bedømmelse) 27.03.2021 16:26:01
Vendeur
pstub (3169 )
(U1459) Sverige postfrisk miniblok  lot se foto
God handel, alt i orden. (Automatisk genereret bedømmelse) 25.03.2021 20:52:01
Vendeur
alan1 (18084 )