Produkter fra pstub

5162 vare fundet. Viser resultater 1 til 80
ØL MÆRKER CARLSBERG

25,00 DKK
pstub (2109 )

DANMARK JULEARK FRA AALBORG FEJL TRYK 1959 UTAKKET POSTFRISK

POETFRISKE DER MANGLER ET MÆRKE ELLERS UFOLDET

75,00 DKK
pstub (2109 )

KROATIEN 4 MINIARK UTAKKET POSTFRISKE

POETFRISKE

200,00 DKK
pstub (2109 )

DANSKE BAPITISTERS AFRIKAMISSION 1978 UFOLDET

JUL ER GÅET MEGET LIDT OP I DEN ENE SIDE

10,00 DKK
pstub (2109 )

GRENADA OL SÆT

8,00 DKK
pstub (2109 )

SAMLING LOKALE JULEMÆRKER I EN FIN MAPPE

HER ER DER EN SAMLING MED ENKELMÆRKER MED LOKALE JULEMÆRKER

200,00 DKK
pstub (2109 )

UNGARN SÆT AFA NR. 2796-03

POSTFRISK HENGSLET

8,00 DKK
pstub (2109 )

EN LAGERBØRE MED DANMARK POSTFRISK OG STEMPLET MED DET BAGI

HER ER DER 1 PÆNE LAGERBØRE MED DANMARK POSTFRISK OG STEMPLET MÆRKER + LIDT ANDETBLIVER SENDT MED POSTNOR

500,00 DKK
pstub (2109 )

4 LAGERBØRE MED DANMARK POSTFRISK OG STEMPLET

HER ER DER 4 PÆNE LAGERBØRE MED DANMARK POATFRISK OG 99 % RUNSTEMPLET MÆRKER BLIVER SENDT MED POSTNOR

1.500,00 DKK
pstub (2109 )

2 LAGER BØRE MED BERLIN + EN SAMLING POSTFRISK OG STEMPLET

HER ER DER EN RIGTIG FIN STEMPLET SAMLING FRA BERLIN  IKKE KOMPLET  + LAGERBØRE BILDERNE VISER KUN LIDT AF DEN  VIL BLIVE SENDT SOM PAKKE MED POSTNOR

1.250,00 DKK
pstub (2109 )

FINLAND SAMLING

HER ER DER EN RIGTIG FIN STEMPLET SAMLING FRA FINLAND IKKE KOMPLET BILDERNE VISER KUN LIDT AF DEN  VIL BLIVE SENDT SOM PAKKE MED POSTNOR

750,00 DKK
pstub (2109 )

NORDISK JUL 1979 UFOLDET

JUL

10,00 DKK
pstub (2109 )

NORDISK JUL 1978 UFOLDET

JUL

10,00 DKK
pstub (2109 )

FRIISK JUL 1979 UFOLDET

JUL

10,00 DKK
pstub (2109 )

FRIISK JUL 1978 UFOLDET

JUL

10,00 DKK
pstub (2109 )