Husk de nye portopriser der er gældende fra d.1. januar 2024
Minimumspris vil være 25 dkk uanset hvad der står på auktionen.
Det er de nye PostNord takster der vil være gældende min 25 dkk.

Wunschliste

10299 Einträge in Ihrer Wunschliste gefunden. Ergebnisse 5681 5760
(F567) FDC. se foto

5,00 DKK
alan1 (18088 )

0 Gebote

(F278) FDC , se foto

12,00 DKK
alan1 (18088 )

0 Gebote

(F562) FDC. se foto

2,00 DKK
alan1 (18088 )

0 Gebote

(L1878) Hornbæk se foto

20,00 DKK
alan1 (18088 )

0 Gebote

MINIARK MED BRANBILD

M

20,00 DKK
pstub (3169 )

0 Gebote   Geschlossen

MINIARK FRA DJUBALAND [ Erotiskmærker ]

MINIARK

20,00 DKK
pstub (3169 )

0 Gebote   Geschlossen

(L1062) Julekort, se foto

10,00 DKK
alan1 (18088 )

0 Gebote

(5109) OL, se foto

4,00 DKK
alan1 (18088 )

0 Gebote

ASCENSION ISLAND POSTFRISK

P

10,00 DKK
pstub (3169 )

0 Gebote   Geschlossen

PARAGUAV SÆT

LOT

5,00 DKK
pstub (3169 )

0 Gebote   Geschlossen

(4956) fisk, se foto

4,00 DKK
alan1 (18088 )

0 Gebote

MINIARK MED ELVIS

P

10,00 DKK
pstub (3169 )

0 Gebote   Geschlossen

ALBANIEN SÆT AFA NR. 1035-41 STEMPLET

D

10,00 DKK
pstub (3169 )

0 Gebote   Geschlossen

ESTLAND NÆSTEN komplet 2002 POSTFRISK

Mangler kun afa nr456 P

50,00 DKK
pstub (3169 )

0 Gebote

MINIARK FRA BURANDI [ Erotiskmærker ]

MINIARK

15,00 DKK
pstub (3169 )

0 Gebote   Geschlossen

JERSEY SÆT AFA NR. 1018-23 POSTFRISK

20,00 DKK
pstub (3169 )

0 Gebote   Geschlossen

SCHWEIZ AFA NR. 205 STEMPLET

100,00 DKK
pstub (3169 )

0 Gebote   Geschlossen

MINIARK MED BEATLES

POSTFRISK

12,00 DKK
pstub (3169 )

0 Gebote   Geschlossen

MINIARK FRA VIET-NAM

MINIARK

8,00 DKK
pstub (3169 )

0 Gebote   Geschlossen

YEMEN ÆLDER MÆRKER

G

10,00 DKK
pstub (3169 )

0 Gebote   Geschlossen

(Q027) afa nr 13. stemplet , se foto

15,00 DKK
alan1 (18088 )

0 Gebote

(Q287) porto afa nr. 24 postfrisk se foto

10,00 DKK
alan1 (18088 )

1 Gebot   Geschlossen

(3640) sport se foto

4,00 DKK
alan1 (18088 )

0 Gebote