Gennemse Produkter i Frimærker > Vesteuropa > Tyskland > Vesttyskland

(12128) Tyskland afa nr 1110 stemplet se foto

20,00 DKK
alan1 (11973 )

(3978) Tyskland postfrisk miniblok, afa 180,- se foto

20,00 DKK
alan1 (11973 )

(12165) Tyskland afa nr 1076-78 stemplet sæt se foto

150,00 DKK
alan1 (11973 )

(U2392) Vesttyskland afa nr 1117-18 postfrisk sæt se foto

35,00 DKK
alan1 (11973 )

(U1308) Tyskland vest afa nr 1102-03 stemplet, se foto

125,00 DKK
alan1 (11973 )

(12166) Tyskland afa nr 1080-83 stemplet sæt se foto

200,00 DKK
alan1 (11973 )

597 vare fundet. Viser resultater 1 til 80
TYSKLAND SÆT AFA NR. 1259-62

SÆT

18,00 DKK
pstub (1815 )

TYSKLAND SÆT AFA NR. 1198-03

SÆT

28,00 DKK
pstub (1815 )

TYSKLAND SÆT AFA NR. 1206-09

SÆT

18,00 DKK
pstub (1815 )

TYSKLAND SÆT AFA NR. 2276-79

SÆT

18,00 DKK
pstub (1815 )

TYSKLAND SÆT AFA NR. 2258-61

SÆT

12,00 DKK
pstub (1815 )

TYSKLAND SÆT AFA NR. 2292-95

SÆT

12,00 DKK
pstub (1815 )

TYSKLAND SÆT AFA NR. 2066-69

SÆT

10,00 DKK
pstub (1815 )

TYSKLAND SÆT AFA NR. 2186-89

SÆT

10,00 DKK
pstub (1815 )

TYSKLAND AFA NR. 1267-68

SÆT

5,00 DKK
pstub (1815 )

TYSKLAND PÆNT STEMPLET MÆRKER

H

20,00 DKK
pstub (1815 )

TYSKLAND POSTFRISK 1985

POSTFRISK

30,00 DKK
pstub (1815 )

TYSKLAND NÆSTEN KOMPLET POSTFRISK 1980 AFA NR. 1990-2024

POSTFRISK DER MANGLER AFA NR. 1994-95

32,00 DKK
pstub (1815 )

TYSKLAND 7 POSTFRISK SÆT

D

30,00 DKK
pstub (1815 )

TYSKLAND NÆSTEN KOMPLET ÅRGANGE 1998 POSTFRISK

DER MANGLER KUN AFA NR. 2967

75,00 DKK
pstub (1815 )

BL. POSTFRISKE TYSKLAND

H

20,00 DKK
pstub (1815 )