Husk de nye portopriser der er gældende fra d.1. januar 2024
Minimumspris vil være 25 dkk uanset hvad der står på auktionen.
Det er de nye PostNord takster der vil være gældende min 25 dkk.

Détails évaluation: "pstub"

pstub (3166 )
Signaler un utilisateur
Danmark, Region Syddanmark
Réaction
100%
Membre depuis
09.03.2014
Voir les objets en vente
Réaction
Le mois dernier 3 0 0
(6 caractères minimum) 105 0 0
Les 12 derniers mois 356 0 0
Comme vendeur 3073 3 0
Comme acheteur 93 0 0
Total 3166 3 0
3169 entrées trouvées. Affichage des résultats 1 à 10
Réaction De
BERLIN  HÆFTE  POSTFRISK
BERLIN HÆFTE POSTFRISK
God handel, alt i orden. (Automatisk genereret bedømmelse) 07.04.2024 18:28:01
Acheteur
Surfer2004 (4 )
BERLIN  HÆFTE  POSTFRISK
BERLIN HÆFTE POSTFRISK
God handel, alt i orden. (Automatisk genereret bedømmelse) 07.04.2024 18:26:02
Acheteur
Surfer2004 (4 )
DANMARK BL. STEMPLET LILLA OG BLÅ STEMPLER PÅ MÆRKERNE
God handel, alt i orden. (Automatisk genereret bedømmelse) 25.03.2024 20:35:02
Acheteur
THO (6 )
JULEHÆFTE 2009  MED 30  MÆRKER
JULEHÆFTE 2009 MED 30 MÆRKER
God handel, alt i orden. (Automatisk genereret bedømmelse) 03.03.2024 23:10:02
Acheteur
fikfuk (207 )
DANMARK UTAKKET 6 BLOK FRA  JULEN 1950
God handel, alt i orden. (Automatisk genereret bedømmelse) 22.02.2024 19:39:01
Acheteur
henege (125 )
ENGELS KOLONI MÆRKER
ENGELS KOLONI MÆRKER
God handel, alt i orden. (Automatisk genereret bedømmelse) 21.02.2024 04:16:02
Acheteur
panter1959 (100 )
DANMARK SKALATRYK 1985 HÆFTE
DANMARK SKALATRYK 1985 HÆFTE
God handel, alt i orden. (Automatisk genereret bedømmelse) 20.02.2024 17:43:01
Acheteur
henege (125 )
JULEHÆFTE 2011  MED  10 MÆRKER
JULEHÆFTE 2011 MED 10 MÆRKER
Alt ok 11.02.2024 21:07:57
Acheteur
Pewimo (14 )
JULEHÆFTE 2013 MED  10 MÆRKER
JULEHÆFTE 2013 MED 10 MÆRKER
Alt ok 11.02.2024 21:07:57
Acheteur
Pewimo (14 )
JULEHÆFTE 2015 MED  30 MÆRKER
JULEHÆFTE 2015 MED 30 MÆRKER
Alt ok 11.02.2024 21:07:57
Acheteur
Pewimo (14 )