Détails évaluation: "pstub"

pstub (2558 )
Signaler un utilisateur
Danmark, Region Syddanmark
Réaction
100%
Membre depuis
09.03.2014
Voir les objets en vente
Réaction
Le mois dernier 25 1 0
(6 caractères minimum) 183 1 0
Les 12 derniers mois 455 3 0
Comme vendeur 2465 3 0
Comme acheteur 93 0 0
Total 2558 3 0
2561 entrées trouvées. Affichage des résultats 1 à 10
Réaction De
ENGLAND  HÆFTE    POSTFRISK
ENGLAND HÆFTE POSTFRISK
Hæfte sendt retur og sælger tilbagebetalt 25.11.2022 19:40:01
Acheteur
gjessen (29 )
DANMARK   JULEARK FRA AABENRAA 1978  UFOLDET
God handel, alt i orden. (Automatisk genereret bedømmelse) 21.11.2022 20:06:01
Acheteur
xfbw43x (2 )
DANMARK   JULEARK FRA AABENRAA 1979  UFOLDET
Acheteur
xfbw43x (2 )
DANMARK
DANMARK
Perfekt handel 12.11.2022 20:51:18
Acheteur
5102 (758 )
FRANSK ZONER  AFA NR. 16-29  POSTFFRESK
God handel, alt i orden. (Automatisk genereret bedømmelse) 03.11.2022 21:35:01
Acheteur
mester (1 )
ISLAND JULEMÆRKER
ISLAND JULEMÆRKER
God handel, alt i orden. (Automatisk genereret bedømmelse) 02.11.2022 17:23:01
Acheteur
Osckar (5 )
DANMARK  MØNDTBREV  1997 MED FEJLTRYK
God handel, alt i orden. (Automatisk genereret bedømmelse) 31.10.2022 23:00:02
Acheteur
sneugle (426 )
DDR  SÆT  AFA NR.  523-32 STEMPLET
tak for det hele. jeg er tilfreds med handelen 31.10.2022 09:48:53
Acheteur
slagelse02 (183 )
DDR SAMTRYK   AFA NR.  1103-05  STEMPLET
Acheteur
slagelse02 (183 )
DDR SAMTRYK   AFA NR.  1245-47  STEMPLET
Acheteur
slagelse02 (183 )