Husk de nye portopriser der er gældende fra d.1. januar 2024
Minimumspris vil være 25 dkk uanset hvad der står på auktionen.
Det er de nye PostNord takster der vil være gældende min 25 dkk.

Détails évaluation: "pstub"

pstub (3207 )
Signaler un utilisateur
Danmark, Region Syddanmark
Réaction
100%
Membre depuis
09.03.2014
Voir les objets en vente
Réaction
Le mois dernier 24 0 0
(6 caractères minimum) 58 0 0
Les 12 derniers mois 264 0 0
Comme vendeur 3114 3 0
Comme acheteur 93 0 0
Total 3207 3 0
3210 entrées trouvées. Affichage des résultats 1 à 10
Réaction De
DISNY SÆT
DISNY SÆT
Som altid når vi har handlet, en meget fin vare. ********* 11.07.2024 23:47:21
Acheteur
BERSI (331 )
ESTLAND  AFA NR. 113-16 STEMPLET
Acheteur
BERSI (331 )
FINLAND HÆFTE AFA NR.  1326-33 POSTFRISK
Acheteur
BERSI (331 )
FÆRØERNE  MINIARK AFA NR.  591-98 STEMPLET
Acheteur
BERSI (331 )
FÆRØERNE  MINIARK AFA NR.  493-502 POSTFRISK
Acheteur
BERSI (331 )
FINLAND HÆFTE AFA NR. 1067-70 POSTFRISK MINIARK
Acheteur
BERSI (331 )
DDR  SAMTRYK  AFA NR.  2824-25 POSTFRISK
Som altid når vi har handlet, en meget fin vare. ********* 11.07.2024 23:47:20
Acheteur
BERSI (331 )
DDR  SAMTRYK  AFA NR.  2908-09 STEMPLET
Acheteur
BERSI (331 )
TYSKLAND 2 FIRBLOKKE AFA NR.  2485-88
Acheteur
BERSI (331 )
DANMARK  MAGINALBLOK L 799  AFA NR. 1010  POSTFRISK
Handel lige efter bogen 09.07.2024 14:32:22
Acheteur
HansLund01 (499 )